Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Egy-két éven belül ki szeretné...

Egy-két éven belül ki szeretnék menni Ausztráliába. Mely nyelvekre lesz ott szükségem?

Figyelt kérdés
Az angolon kívül természetesen. Angolból van felsőfokúm, németből meg közép. Melyik nyelvekre kellene rákoncentrálnom? Oroszul szeretnék megtanulni. Van ott arra szükség?
2012. okt. 24. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek más nyelv? Egyetlen hivatalos nyelv az angol, csak azt kell tudnod, de azt nagyon jól!
2012. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A közelben se németek nincsenek, se oroszok. Angolul tudj, azt kész. Ja és legyen meg a megfelelő pontszámod.
2012. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Az aboriginalok nyelvét megtanulhatnád, csak nehéz itthon tanárt találni hozzá.

Ott kint meg aboriginalt.

2012. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy angol és német után érdemes (szerintem) franciát vagy spanyolt választani. Ezek is mindenhol jól jönnek. Akármilyen országban vagy, ált. az ott hivatalos nyelven kívül két idegen nyelv azért jó munkakeresésnél - és a magyart nem fogják annak venni. Legalábbis előnyt biztosan nem jelent majd.


Nekem Amerika a cél, úgyhogy a természetes angol mellett már megvan a német, és most a spanyolra hajtottam rá.

Ausztráliában is hasonló a helyzet szerintem.

2012. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég sok ázsiai él/dolgozik/tanul ott, bár nem tudom mennyi előnyt jelentene egy ilyen nyelvtudás. Attól függ milyen területen szeretnél dolgozni.
2012. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
6%
Angolra bmeg
2012. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
minél több nyelvet tudsz, annál jobb neked. de ausztráliában az angolon kívül más nyelven hiába beszélsz.
2012. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megvan, hogy melyik városba szeretnél menni, nézz utána, hogy ott milyen nyelvű a legnagyobb kisebbség. Lehet akár pár ezer fő is bizonyos országból vagy népcsoportból. Érdemes akkor azt tanulnod, hogy könnyebben tudj kapcsolatokat teremteni.
2012. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért az sem elhanyagolható szempont, hogy mit szeretnél dolgozni kint.

Ha pl turizmusban akkor nézd meg, hogy melyik országból jön legtöbb turista stb.

2012. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Minden nap van egy kérdésed Ausztráliáról?
2012. nov. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!