Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mikor érdemes jegyet venni?

Mikor érdemes jegyet venni?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy nyáron utazom Ausztráliába. Mikor érdemes jegyet vásárolni (Emirates,Qatar,Etihad), tudja valaki, hogy mikor kezdenek el bedrágulni a jegyek egy adott időponthoz közelítve? Kb hány héttel/hónappal?

2012. dec. 29. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
utazas elott 2 3 honappal erdemes nezegetni surun. De barmikor akciozhatnak.
2012. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ha ráérsz naponta vagy minimum hetente ránéznék amikor nagyon olcsó akkor érdemes megvenni én már repjeggyel és sajnos pénzváltással is jártam már így addig vártam míg emeltek :( an mind1 sok sikert :)))
2012. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joci84 válasza:
én úgy tudom, minél több hely van egy gépen annál olcsbb a jegy, tehát minél előbb érdemes szerintem, na meg nézd azt is, hogy a jegy ára tartalmazza e a reptéri illetéket biztosítást és egyéb költségeket!
2013. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!