Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Transit Visa (Subclass 771)...

Fingos gyula bá kérdése:

Transit Visa (Subclass 771) -t Ausztráliába való beutazáshoz valaki csinált már?

Figyelt kérdés

Transit Visa (Subclass 771) -t Ausztráliába való beutazáshoz valaki csinált már?

Neten találtam egy 10 oldalas pdf-t , amit ki kell tölteni , de nem tudom hova töltsem vissza.

Email címre küldjem vissza a beszkennelt jelentkezést , vagy Ausztriába kell feladni postán?



2013. jan. 9. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam odáig, hogy nem tudtam hová küldeni vissza. Aztán az utazási iroda tiszviselője, ahol a jegyeket rendeltem, csak elmosolyodott és 1 perc alatt megszerezte és kinyomtatta nekem az elektronikus turista vízumot.

Nem tudom, Neked miért kell "tranzit" ?

2013. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, az utazási irodáknak van egy "titkos" honlap-címük, ahol meg lehet elektronikusan kérni a vízumot. Az Enter leütése után másodperceken belül jön az angol nyelvű válasz.
2013. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugy hivjak hogy transit visa. Hajon dolgozom es kellett hajos vizum is meg ez a fajta a beutazashoz. Irtam nekik , remelem gyorsan valaszolnak , mert 4 het mulva indulok.
2013. jan. 9. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont most állítólag szigorítottak, aki sok bélgázt termel könnyen kint találhatja magát. Hétfőn szavaztatták meg a környezetvédők a törvényt.
2013. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!