Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan tudok vízumot szerezni...

Purkalt Tamás kérdése:

Hogyan tudok vízumot szerezni Ausztráliába?

Figyelt kérdés
Üdv! 19 éves vagyok és az iskola végeztével szeretnék kiköltözni Ausztráliába, hogy ott dolgozzak, és arra lennék kíváncsi, hogy milyen papírok kellenek a vízum elintézéséhez, hol tudom elintézni és mennyi esély van arra hogy megkapjam? stb...

2014. szept. 3. 00:16
1 2
 11/11 anonim válasza:

Üdv.

Én itt élek Melbourne-ben, tényleg elég nehéz vízumhoz jutni, fõleg Magyarországról intézve. Ahogy írták évekbe telik. És az ausztrál kormány nem fogja elkapkodni hidd el. Nem lesz egyszerū, és ha nem vagy kitartó és nagyon elszánt akkor annyit tudok csak tanácsolni hogy ne is kezdj bele mert bele fogsz unni és fel fogod adni. Tanulóvízummal kijöhetsz, de elõbb találnod kell valakit aki szponzorod lesz anyagi téren. Nagyon sok a bürökrácia.

2014. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!