Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Tudom Ausztráliába nehéz...

Tudom Ausztráliába nehéz kijutni, de mi szeretnénk kiköltözni. Van ismerősöm Ausztráliába, kettő is. Az ő közreműködésükkel, egyszerübb lenne a kijutás?

Figyelt kérdés
Rengetek oldalt átolvastam már,pntrendszer,vízum procedura,hiányszakmák listája és egyéb hasznos dolgok,amikkel nem foglak itt untatni titeket.Van kint 2 ismerősöm,és a páromnak is van egy ismerős családja ott.A kérdésem az lenne,hogy véleményetek szerint,az ő segitségükkel,egyszerübb lenne számunkra a kijutás?Miben tudnának ők segíteni?
2015. márc. 2. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem lesz könnyebb. Te egy urambátyám világban nőttél fel, ami abszolút idegen a világ kulturáltabbik felén. NEM FOG SIKERÜLNI.
2015. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 stiw válasza:
Én itt születtem Ausztráliában, magyar szülők által (jelenleg is itt élek, de 9,5 évet éltem MO-n is). Van egy FB csoport, ahol lehet jobban utána olvasni, kérdezni a témával kapcsolatban. Talán tudnak segíteni. [link]
2015. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első!Nem csalódtam a tipikus magyar mentalitásban!
2015. márc. 2. 10:37
 4/9 anonim válasza:

szerintem se add fel. sokat kell utana erdeklodni meg kerdezoskodni de nem lehetetlen.

en Amerikaba utazom augusztustan. es mindenki azt mondja oda lehetetlen kijutni es dolgozni. de azert van ott egy kis remeny

az emberek nem mindig joindulatuak. csak nehogy mar neked jobban menjen - alapon

2015. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 goaus ***** válasza:
Szia! ma már a bejutásban nem könnyít, ha van rokon, vagy ismerős, max ha a szülő lenne, és ausztrál állampolgár. Abban tudnak segíteni, hogy ha kijutsz könnyebben boldogulj, ami nem mindegy, mert ma már brutál árak vannak, 5 millió ft alatt nem is adnak ki diákvízumot sem...
2015. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 forcabarcaa válasza:

Próbáld meg. Róma sem egy nap alatt épült fel. A fele családom nekem is kint él Ausztráliában, és szegénységben mentek ki. Ma már ott tartanak, hogy évente 2x-3x haza tudnak járni, és folyamatosan költöznek ki más rokonok is. (Én is tervezem)

Az ismerősüket meg meg kell kérdezni, hogy ők mit tanácsolnak. Mikor érdemes kimenni, milyen tudást sajátíts el addig. Beszélgess velük erről. Szerintem mindenképp segíteni fognak, teljesen más arra az embereknek a felfogásuk. Sok szerencsét kívánok neked hozzá!

2015. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem unokatesóim mentek ki mindenféle kapcsolat nélkül 2 gyerekkel és csodás életük van...(kint született egy 3. kislány is) szóval igen lehetséges a kijutás és szerintem mindenképp tudnak segíteni a kezdetekben az ismerőseitek!
2015. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem tudnak neked megelhetest nyujtani akkor semmiben sem tudnak segiteni. ma mar kizarolag csaladegyesitesi vagy hazassagkotesi szponzoralas letezik, vagy ha valaki tud neked munkat adni es igazolja hogy oka van arra hogy ne ausztral munkast alkalmazzon a munkahelyre. egyebben semmiben nem tudnak segiteni, legfeljebb nehany tanaccsal, de hivatalosan semmiben. ha ki akarsz jonni ezt az utat neked kell vegigjarni segitseg nelkul.
2015. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ausztrália nem kúltúráltabb Magyarországnál!!!
2015. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!