Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Szerintetek Ausztráliában...

Szerintetek Ausztráliában gyakorlott fodrászként milyen esélyei vannak az embernek munkavállalás terén?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Töltsd ki a tesztet, mert pontrendszer alapján nézik. Ha eléred a megfelelő pontszámot, jelentkezhetsz. Van egy lista, nézd meg rajta, hogy rajta van-e a fodrász. Ha nincs (szerintem nincs), akkor valamilyen más munkacsoportba próbáld magad besorolni. Itt a teszt, amivel megtudhatod, hogy elég-e a pontszámod. Számít az életkorod, a nyelvtudásod, végzettséged: [link]
2010. febr. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tevhit elso hozzaszolo. Fodrasz meg eddig rajta van. De el kell fogadtatni a vegzettseget a honosito intezmennyel. egyebkent 60 pontos szakma. Kell jo angol nyelvtudas min 6-os IELTS, 45 evesnel alacsonyabb eletmkor a legnagyobb az esely ha vki 30 alatt van akkor kapja a legtobb pontot es megfelelo szakmai gyakorlat, ami bejegyzett es fizetett. ezek a min kovetelmenyek.

Tovabbi lehetoseg:

-tanulo visa ujracsinalni, de nincs garancia mire befejezed meg mindig hianyszakma es 60 pontos

-talalsz egy munkaltatot aki kiszponzoral ez nehez hisz senkis em adja igy meg a bizalmat

-ferjhez mesz

-letelepedesi visa-val jossz amihez az elso mondtaomban felsorotak szuksegesek.


ha mar itt vagy munkalehetoseg van boven akar maganban is elkezdheted praxisod kiepiteni.


csak azert tudom igy mert jo magam ide vandorltam mi es baratnom itt fdrsznak tanult es e reven maardt itt.

2010. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fodrász hiányszakma, nagyon is lenne rád kereslet, de tényleg kell a jó nyelvtudás és a gyakorlat.
2010. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mar elnezest masodik valaszolo, de milyen tevhitrol beszelsz? En nem mondtam semmi olyat, ami a te szavaiddal szembe menne. Persze, hogy amugy el kell fogadtatni a szakmat, de ettol meg nem kell ujra letennie. Nem tudom, hogy mi rosszat irtam ugyan...


Elso voltam

2010. márc. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mar nics rajta levettek a listarol.
2010. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!