Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Tovább tanulás Ausztráliában?

Tovább tanulás Ausztráliában?

Figyelt kérdés

Még közép iskolás vagyok ,4+1 éves középiskolába járok

jelenleg 16 fiú vagyok ,19 éves koromban végzek ,ha minden jó megy jelenleg kitűnő tanuló vagyok , 5 éves korom óta spórolok ,jelenleg van 300e Ft-om .Középfokon beszélek angolul.

érdekelne minden amit tudnom kell a témáról.

CSAK OLYAN ÉRDEKEL AMI A TOVÁBBTANULÁSSAL ,ÉS A MEGÉLHETÉSSEL KAPCSOLATOS SEMMI MÁS.

Hogy csináljam?


2010. márc. 6. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy, vízumot úgy se kapsz, ugynaúgy mint az USA-ban se.
2010. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy 300 ezer,de még 500 ezer forint is kevés ha csak tanulni mennél ki...De a neten mindent megtudsz amire kíváncsi vagy,csak írd be ,hogy Ausztrália továbbtanulás,vagy iskolák..(ha tudsz angolul akkor nem okoz gondot az angol oldalak sem)

sok szerencsét

2010. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

természetesen nem csak tanulnék hanem heti 20 órát lehet dolgozni ,és dolgoznék is mellette plusz édesanyám tudna küldeni minden hónapban egy kis segítséget.

pl a tanuló vizum milyen nehéz megkapni?

Engem ez az ami főleg érdekkel.

2010. márc. 7. 09:31
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mindenképpen jobban jársz, hogy ha maradsz inkább egy neves magyar egyetemen és kémleled az ösztöndíj lehetőségeket. Ez a 300 ezer ft talán a repülőjegyre lenne elég, meg egy-két kint töltött napra, de úgy tudom a felsőoktatásért kb csak nálunk nem kell fizetni. Ez pl amerikába súlyos milliókat jelenthet, csak be kell írni keresőbe, és olyan árakat kap az ember, hogy hanyatt vágja magát. Szóval... szerintem célszerűbb az ilyeneket ösztöndíjjal megpályázni így még is csak egyfajta kontroll alatt vagy, nem a vakvilágba mész ki. Javaslom egyébként hogy nyaranta menj el külföldre egyedül 1-1 hétre, hogy egy kicsit belekóstolj ennek az ízébe. Én tavaly is voltam, idén is 3-3 hétre, és nem egyszerű... akkor sem ha vannak külföldi társak akikkel lehet hülyülni! 16 évesen nekem is ilyesmi vágyaim voltak, tegyük hozzá nulladikkal kezdtem, van egy nyelvvizsgám (ami szerintem semmit nem ér, mert senkit nem érdekel, csak hogy hogy beszélsz), emellett franciául is beszélek alapszinten, ez sem számít semmit. Előbb utóbb fel kell ébredni és rájönni, hogy nem arról szól a világ, ahogy mi azt elképzeltük. Menj el egy nyáron egy-két hétre ausztráliába nyaralni és majd meglátod. 19/L
2010. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy evvel a pénzzel akarom az életemet megalapozni.

Nem is egyedül mennénk hanem 4-en. Engem a vízum igénylés érdekkel.Tudom egy Félévre csak 15e dollár a tandíj ,valahogy megoldom .Másnak is sikerült csak olyanokat kérek ami segít a témában a céljaim elérésében, nem olyanokat ami csak vissza vett.


Amúgy meg van az oka miért szeretnénk ott tovább tanulni és miért nem Mo-on

2010. márc. 7. 14:20
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ezek a weblap címek viszont sokat segítetek nekem

köszönöm be is tettem őket a kedvencek közé:)

2010. márc. 7. 20:11
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
belelóg a kezed a bilibe...
2010. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Magyarul:)

De ez ki volt az első vagy a második vagy a harmadik vagy egyik sem?:)

2010. márc. 8. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!