Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogy vannak a repjegy árak?

Hogy vannak a repjegy árak?

Figyelt kérdés
Amikor nézem a repjegyeket a skyscanner oldalán, és látom az árakat, az a végleges ár, vagy még rájön valami? (pl illeték,v bármi)

2016. aug. 24. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A legitarsasagtol fugg. Ha megnyitod az altalad kivalasztott jegyet akkor ott leirja mit tartalmaz az ara. Pl. borond dijja nem biztos, hogy benne van de eleg egyertelmuen le van irva minden.
2016. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pl gyakran veszek a supersaver oldalról jegyet. Kiadja, hogy Sydneybe 950 Euro a jegy. Általában a csomag benne van, viszont amikor elkezded foglalni berak plusz dolgokat. Pl. kártyahasználat díj stb. De néha még így is olcsóbb, mint a légitársaság oldalán. (Kombinálja a járatokat, pl. Cathay oldalán ki sem tudom választani indulásként bizonyos országokat, tehát egyszerűen nem tudom onnan megvenni a jegyet. Viszont ugyanarra az útvonalra kiadja pl. a momondo.com ) A lényeg, hogy Ausztráliába ne csak a társaságok honlapján keress hanem más repjegykereső oldalakról is tájékozodj. Pl. amikor én veszem megnézem az árat repjegykereső oldalon az kiadja mondjuk az Emirates 940 Euro, megnézem az Emiratus honlapján ha ott drágább, mint 1000 Euro, akkor megveszem a repjegykeresőről. Általában viszont ott rá kell számolni plusz 50-60 Eurot.
2016. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Pont ilyenekre gondoltam.
2016. aug. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!