Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2011. jan. 01-től emelkedhetne...

2011. jan. 01-től emelkedhetnek a repjegy árak, ha mondjuk még most dec.31 előtt nem veszem meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a repjegy árak általában nem az év kezdettől függnek. Télen mindig olcsóbbak, mert kevesebben utaznak és a légitársaságok akcioznak hogy több legyen az utasuk. nyáron meg karácsonykor, húsvétkor drágábbak. Tudják hogy akkor "muszály" utazni bármibe is kerül :)

De általában minék előbb lefoglalod a repjegyet annál olcsóbb.

Mondjuk én már jártam úgy hogy lefoglaltam és a következő héten "akciózott" a légitársaság és még olcsóbban tudtam volna venni.

De szerintem erre nem érdemes várni, az is előfordulhat hogy jóval drágább lesz később :(

Na most aztán jól összezavartalak hihi :)

Szó mi szó, ha olcsó jegyet találtál érdemes lefoglalni minél előbb.

2010. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
muszáj -.-
2010. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A repülőjegy annál olcsóbb, minél hamarabb veszed, de ha marad jegy, akkor az indulás előtti napon, vagy az indulás napján legolcsóbb, hogy betelítsék a gépet, viszont nem biztos, hogy marad. Másrészt ha pontos terved van, hogy hova, és mikor szeretnél menni, akkor nem érdemes várni, mert "percről perce" telnek a gépek. A KLM honlapját nézd meg, ők egy igen olcsó légitársaság, de ha Európán belül utaznál, akkor a "fapados" gépekre is olcsón adják a jegyeket a légitársaságok.

Ismerősömék csináltak olyat, hogy becsomagoltak, reggel kimentek a reptérre, és amelyikre gépre volt jegy, oda utaztak. Így mentek el Kubába, féláron, mint ahogy eredetileg került volna a jegy, aztán ott a reptéren Kubában néztek ki maguknak szállást. Ezt meg lehet csinálni, ha nem félsz, és van nyelvtudásod, illetve ha nem fontos az, hogy hova menj. :)

2010. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerősömék csináltak olyat, hogy reggel kimentek a reptérre, és amelyikre gépre volt jegy, oda utaztak. Így mentek el Kubába, féláron, mint ahogy eredetileg került volna a jegy, aztán ott a reptéren Kubában néztek ki maguknak szállást. "


KAMU, KUBÁBA ELŐRE KELL VÍZUM!!


Amúgy van ilyen, de hogy Kubába így nem mész, az is biztos.

2010. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!