Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi kell ahhoz hogy Kínában...

Mi kell ahhoz hogy Kínában telepedhessek le?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Sok sok pénz...
2020. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Kommunista elvekre való nyitottság, nyelv ismeret, sok-sok arc maszk, pénz
2020. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Én személy szerint csípem Kínát, jó ott utazgatni, viszont soha nem laknék ott. Ha még nem voltál huzamosabb ideig, akkor mindenképp menj el legalább 1-2 hónapra. Kína nagyon durván más világ. Teljesen más emberek, kultúra, ételek, boltok. Kis túlzással másik bolygó. Utána nézz utána ezeknek.
2020. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Egy kínai feleség
2020. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.:D
2020. febr. 22. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

1 Ne zavarjon a sok millió kamera ami minden mozdulatodat veszi mindenhol.

2. Tudjál állandóan köpködni az utcán.

2020. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Én éltem kínában 2 éven keresztül, ami kell hozzá, az az ,hogy a szakmád kínában hiányszakmának számítson, kell egy cég, amki hajlandó felvenni, kell egy meghívó levél, munkaszerződés, majd kb fél év, és megkapod a munkavállalási engedélyt, és a Z vizumot, azzal beutazol, elmész a bevándorlási hivatalba, ahol megkapod a tartozkodási engedélyt és a kis kék könyvedet.
2020. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De pl kérnek HIV és TBC tesztet, ha ezek nem negatívak, akkor megtagadják a vízum kiadását. Van egy rakat orvosi vizsgálat, újjlenyomatot kell adni, talán már lassan DNS mintát is vesznek. De a szmogot leszámítva szerettem ott élni.
2020. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!