Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jártatok már Vietnámban?

Jártatok már Vietnámban?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalat jól jönne

2020. nov. 25. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A világ egyik legjobb helye, olcsó, változatos, jó a konyha, van tengerpart, dzsungel, hegy, sivatag, amit akarsz. Mi érdekelne pontosabban?
2020. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%
Vietnám a világ legjobb helye ?🤣🤣🤣🤣
2020. nov. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
1. akkor te meg nem voltal mashol, a vietnamiaknal gorenyebb nep nincs sehol
2020. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

@2 Számomra igen, bejártam a Föld országainak majdnem a felét, így gondolom ezt.


@3 Tudom, te szoktad minden Vietnámmal kapcsolatos kérdésnél görényezni a vietnámiakat, nekem két különböző úton (plusz egy vízummentes lötyögés Phu Quoc-ön), két hónap alatt konkrétan nulla negatív élményem volt velük. Zéró lehúzás, nagyon sokszor segítettek mindenben, akik beszéltek annyira angolul, azokkal tök jól eldumáltam. Alkudnom talán háromszor kellett összesen, akkor is valami nulla dologra. Még a reptéri taxisok is normálisak voltak, pedig ők aztán mindenhol a társadalom söpredéke.


Úgyhogy igen, szerintem a világ egyik legjobb helye. Mert nem attól jó hely valami, hogy sokat lehet ott keresni vagy vannak drága luxusüzletek.

2020. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem de nekem a környékről Myanmar a kedvencem az olyan különleges.
2020. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4-s 3-s vagyok, egy honapot voltam tetotol talpig, a teteje kb Hue-ig erdekes. Az eszako Ha Giang kornyek jo, ott az emberek is masok. De Hanoitol lefele csak a lehuzas megy. pl Hanoi tomegkozlekede, busz, a konduktor tizszeres arat akart, mutattam neki a busz ablkara kiragasztott artablazatot es meg o volt megsertodve. Es sok ilyen peldam ban de erdekes hogu vsak Vietnambol pedig en is voltam par orszagban. Valaki emlitette Myanmary ott 28 napot voltamnes igen az nagyon jo hely, az wmberek ossze sem hasonlithatok a goreny vietnamiakkal. Ettol figgetlenul erdemes elmenni Vietnamba de felkeszulve.
2020. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
@6 Tudom, minden egyes alkalommal leírod ezt, csak nekem tényleg nem volt még hasonló élményem sem. Mianmar szintén remek ország, szuperkedves emberekkel, mindenképp érdemes menni, egy Kalaw-Inle gyalogtúra életem legnagyobb élményei között volt, de ettől még Vietnámot egy hajszállal jobban szeretem. Sajnálom, ha rossz élményeid voltak, de őszintén nem találkoztam még más olyan emberrel, akinek Vietnám ne lett volna nagyon durván túlnyomó többségben pozitív élmény.
2020. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os, nekem a földrajz nem jön össze: teteje Hué-ig, az oké, Hué kb. középen van. A Hanoitól lefelé így eléggé nem stimmel, mert az ország 90%-a attól lefelé van. Hacsak nem kevered Saigonnal.
2020. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.-s lehet rosszul fogalmaztam, a teteje es le egeszen Hue-ig erdekes, de ugy is mondhatnam hogy kb az eszeki fele.
2020. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!