Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » "Soha többet India!" Akik ezt...

"Soha többet India!" Akik ezt mondják ott tartózkodásaik után mi, vagy mik miatt nem mennének vissza már oda? Kicsivel arrébb: Indonéziába, Malajziába, vagy Vietnámba látnivalók és hangulatok miatt megéri elutazni (a pandémia után természetesen)?

Figyelt kérdés
Étel, szállás, közlekedés nem érdekel (azt úgyis megtapasztalom és nem fontos), a fenti óceániai államokban való egy hónapos üdülés kizárólag a látnivalók és a hangulatok miatt lett kiírva.

2020. nov. 14. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Indiaba sokszor vissza.

Indonezia az egyik legerdekesebb orszaga Foldon, 2 honapot voltam de alaig lattam valamit annyi erdekes hely van ott

Vietnam jo volt a kozepeig

Malajzia nekem nem jott be, tul fejlett mar mar europai jellegu

2020. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tőled az ellenkezőjét kérdem: mi, vagy mik miatt mentél (mennél?) többször Indiába vissza?
2020. nov. 14. 19:20
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Szeméthegyek az utcákon (mármint szó szerint hegyekben áll a szemét), amiknek a tetején vagy fekszik egy tehén vagy nem, utcán kakiló/pisilő emberek, tömeg (TÖMEG) mindenhol. Európai szemmel szívet facsaró szegénység. 40+ fokok, borzalmas levegőminőség nagyvárosokban.

Ezektől függetlenül nem mondom, hogy nem mennék vissza, mert bőven vannak még olyan részei az országnak, ami még érdekelne, de ebben van némi mazochizmus is. Kell ehhez az országhoz egy nagy adag nyitottság nah, de látom azt az oldalát is, ami miatt sokan beleszeretnek ebbe a kultúrába.

2020. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
1.- vagyok. Indiat vagy megszereted es akkor visszavagysz vagy soha tobbe nem mesz viszza. Hogy miert mennek vissza? Millio olyan hely van amit szeretnek latni pl Ajanta, Ellora, Hampi, a seven sisters mindegyike, az indiai Himalaja stb. Nekem India egy meseorszag volt a varaival es templomaival. En visszavagyom. Es en nem tartottam kulonosebben koszosnak. Van szemet es kecskek tehenek a tetejen. De nem mocskosabb hely mint pl a 9.kerulet vagy az Ors vezer tere. Es biztonsagosabb is.
2020. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
India egy cigófalu, csak nagyban. India helyett olcsóbban megúszod, ha elmész 1-2 borsodi faluba, segélyosztáskor.
2020. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

@5 Ilyen az, amikor az ember életében nem volt India közelében, de legalább meg rasszista is.


A felsorolt országok közül szerintem mind remek hely, a "nehézségi" sorrend nagyjából India, Indonézia, Vietnám, és a kimondottan fejlett Malajzia. Az országok komplexitása is hasonló, Indiában tényleg minden van, 4-6 hónap is csak a fontosabb helyek bejárására elég.

2020. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
ihatatlan a csapvíz, abban megfürdeni sincs gusztusom. a fosós betegségről nem is beszélve
2020. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
@7 Ezzel mondjuk kizártad a világ országainak a háromnegyedét, de hát te tudod :)
2020. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
#8 tisztában vagyok vele
2020. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
6-os, nemhogy India közelében nem volt a kedves topiktárs, de Borsodban sem. Igazi buta fotelrasszista észosztó.
2020. nov. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!