Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miket lehet csinálni a Bajkál-...

Miket lehet csinálni a Bajkál-tónál? Mik a fő látványosságok, mennyi időre éri meg odamenni?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron a Bajkálnál szeretnénk nyaralni egy kis meditatív utazás keretében. Bár nagyjából tisztában vagyok a viszonyokkal, aki volt arra, milyen helyeket javasol megtekintésre? (környező falvak, szigetek, túrautak, merre érdemes megszállni).
2020. nov. 26. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Az Olkon-sziget a főattrakció, van kb 1500 nagyon fura sámánista lakója, pár napot jól el lehet tölteni vegyesen túrázással meg a helyi alkoholizmus, akarom mondani kultúra közelebbi megismerésével.
2020. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Azt elárulod, hogyan párosítottátok össze a Bajkált a meditatív dologgal? Nagyon kíváncsi vagyok!
2020. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Mióta kötelező kérdést kiírni a gyakorikérdéseken, megszaporodtak a semmirekellő kérdések. Ennek eléggé egyértelmű példája a kérdező, aki arra is képtelen lenne, hogy két határon saját erőből átmenjen.

Priceless.

2020. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
4: remek megfigyelés! :)))
2020. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem így látom, saját élményeket, tapasztalatokat várok, ha van valami jó “tipp”. Nyilván neten is találtam, de hátha valaki tud rejtett gyöngyszemeket itt is. Minek okoskodsz feleslegesen? :D
2020. nov. 27. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Olkon szigetet már említették. De lehet túrázni akörnyéjen bárhol. Mondjuk Ulan-Ude városa van közel bár a világ legnagyobb Lenin fején kívül, csak néhány buddhista kolostor van ott. Irkutszk sem csúnya város (mármint egyes részei nem azok,azér a lepukkant lakótelepek csúnyák). Nagyjából ennyi, leginább a túrázás miatt érdemes menni.
2020. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ulan-Udében van még egy viszonylag érdekes és elég nagy területet elfoglaló skanzen, ahol őskori régészeti emlékektől a bennszülött, burját népcsoport életét bemutató kiállításon át megtalálható még dungan buddhista pagoda, pravoszláv óhitű fatemplom, orosz kozák lakóházak stb.


Egyébként a tó körüli két nagyobb település, Irkutszk, illetve Ulan-Ude alapvetően nem nagyon különbözik szerintem a többi szibériai, illetve távol-keleti új építésű orosz iparvárostól. Mondhatni egyet láttál, akkor az összeset láttad. De egyet azért érdemes megnézni. Még nekünk, magyaroknak is, akiknek azért vélhetően nem okoz akkora kultúrsokkot, mint egy nyugat-európai vagy amerikai ember számára.

2020. dec. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!