Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mekkába és Medinába lehet...

Mekkába és Medinába lehet utazni keresztényként?

Figyelt kérdés
Konzolátus oldalán azt írja tilos nem muszlimként oda menni, de ez nekem furcsa, mert biztos lenne nemzetközi felháborodás ha ez igaz lenne, hogy miért rekesztik ki a nem muszlimokat. Járt már valaki Mekkába vagy Medinába itteni fórumozók között?

2021. ápr. 12. 22:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Uhhh, de kettős érzésem lett.
2021. ápr. 13. 17:00
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs nemzetközi felháborodás. Szaúd-Arábia egy szuverén ország, azt enged be Mekkába és Medinába, akit akar. Én keresztény vagyok, de valahol meg tudom ezt érteni. Lehetne korlátozás, ha nem is ilyen szigorú bizonyos keresztény zarándokhelyeken is.
2021. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is lehetne, de a keresztény vallás elfogadó.


Beszéltem a témáról muszlimokkal, hát ( google fordító segített) elküldtek a fenébe. Irta egy egyiptomi, hogy.. na nem írom le, csúnya.. azt csinálná velem mint a csecsen faxi csinálta a francia tanárral. Csak annyit kérdeztem, hogy miért nem engedtek be? Erre vagy 30-an rámrontottak discordon aztán 10 perc alatt bannoltak. :( rip. ( aki elhiszi az elhiszi az elhiszi aki nem az nem, nem mentettem le ).

2021. ápr. 14. 19:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem engednek be, különleges iszlám zöld pecséttel ellátott vízummal léphetsz be tudtommal (javítson ki valaki, ha nem így van). Mekka határában ellenőrzés van, olyan ez, mint egy határellenőrzés, ezt úgy képzeld, hogy gépfegyveres őrök nézik át az útleveled, ha valami settenkedést látnak, azonnal bevisznek, nincs szórakozás!

Előtte kilométerekkel van egy útjelző tábla, hogy aki nem muszlim az forduljon le! [link]



Ui.: keresztény vallás semmivel nem elfogadóbb, mint az iszlám, sőt! Csak elvesztette teljesen a jellegét, illetve a jellemét, de ebbe most nem megyek bele.

2022. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Látod, hogy senki háborodik fel, nem véletlenül, mivel Szaúd-Arábia vezető nagyhatalom, azt csinál, amit akar. Ennyi.
2022. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!