Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ki volt már Japánban? Milyenek...

Ki volt már Japánban? Milyenek az ottani emberek, szokások. Stb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 10:03
 1/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
2010. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Én már voltam egyszer 3 hónapot.

Gyönyörű az ország. Az embereknek halszaguk van, de nagyon jófejek. Persze mások mint mi. Ha magukról beszélnek, akkor nem magunkra mutatnak (mint mi), hanem megérintik az orrukat :)

Isteni kaják vannak (pedig nem szeretem a tengeri kütyüket).

És mindent beleadnak a munkájukba, teljes erőbedobással csinálják, és szeretik is. Szerintem ez viszi előrre az országot

2010. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azért a teljesség kedvéért: nincs mindenkinek halszaga. Ez most olyan,mintha a komplett magyar kultúráról annyi lenne az összefoglaló,hogy pálinka és hagymaszagú emberek, az aluljárókban laknak. Elég gáz,ha 3 hónap alatt egy ilyen gazdag kultúráról ennyi esett le. Néhány mondatban nem lehet igazán jellemezni őket,de ha pesti vagy,ajánlom a Japán alapítvány könyvtárát, nincs túl sok könyv,de hasznosak, gyakran rendeznek előadásokat, valamint vannak filmvetítések az Örökmözgóban.
2010. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mivel Japánban mindenki halat, meg tengeri herkentyűket eszik, tényleg halszaguk van, de szerintük nekünk meg disznószagunk van. Innen ered a mondás: Azok vagyunk, amit megeszünk!
2010. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
31%
rohadt egyformák
2010. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kedvesek, tisztelettudóak, figyelmesek és nagyon adnak az "apróságokra" is.
2010. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak, hogy rontsam is a kedvet én egy évig voltam kint és bár roppant figyelmesek, udvariasak és kedvesek de nem fogadnak be. A külföldiek örökké külföldiek maradnak akármennyire is tudnak japánul. Ezen felül eléggé kétszínűek, mert a konfliktus elkerülése végett még abba is belegyeznek, hogy a Nap már pedig lila és nem sárga ha úgy gondolják, hogy azzal nem fognak megbántani téged.
2010. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
utolsonak nagyon igaza van,en 10eve elek itt 5eve hazas eletet.esmeg most is alig tudnak elfogadni,ugy van ahogy az utolso irja ha kulfodi vagy az is maradsz nekik mindig.Bar szeretem ezt az orszagot,de sok rosszat is megeltem.es hidd el nem az en hibambol.most mar vannak ugymond barataim,de akkor sem az igazi.Az orszag gyonyoru,senkinek nincs hal szaga,csak aki hallal dolgozik.ugyanugy mint mi nem buzlunk a hustol,csak a husos,mert vele dolgozik.mint turistanak csak ajanlani tudom,de elni nehez.
2011. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!