Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban tényleg ilyen a...

Japánban tényleg ilyen a többség? :D

Figyelt kérdés
Japánban tényleg olyan idióták(jó értelemben) az emberek nagy része? Pl. a visual-keiesekből indulok ki. Többségük idióta állat. Én ezt nagyon hiányolom a legtöbb magyarból. Mit gondoltok?
2011. márc. 15. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Fejtsd ki egy kicsit bővebben a kérdést...

hogy érted, h mindenki idióta jó értelemben?

2011. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy állandóan hülyéskedig
2011. márc. 15. 17:59
 3/20 A kérdező kommentje:
k*
2011. márc. 15. 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:

Látod.. ez egy nehéz kérdés :)

De én kevés olyan japánt ismerek akik hülyéskednek, meg mindenből viccet csinálnak, de vannak olyanok is:D

---remélem ez volt a kérdésed lényege


egyébként van néhány tulajdonság ami jellemző a japánokra.. és én is nagyon hiányolom a magyarokból

2011. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 15. 18:08
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, igazából a fölrengés meg az árvíz is egy kurv@ nagy poén..
2011. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem így értettem. Az már nagyon nagy gyökér lehet aki ebből viccet csinál. Kérlek ne forgasd ki a szavaimat.
2011. márc. 15. 18:17
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem most senki sem gondolt a földrengésre.


A kérdésre válaszolva, én személyesen nem ismerek japán embereket, de nekem is az jött le, hogy sokkal nyitottabak a viccre, mint a magyarok. Pl. ott van a Takeshi Castle, a youtubeon rengeteg japán bolondozós kísérletezős videó, vagy az utcai tréfák.

2011. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen én is így vettem észre :D
2011. márc. 15. 18:20
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert a japánok nyíltak...barátságosak, idegenekkel is, és nem félnek attól hogy a többi japán társa hülyének nézi, elfogadják egymást úgy ahogy, nem beszélik ki a hátuk mögött egymást, és mindenben szinte a jót nézik.

Ez a különbség a magyarok és a japánok között.

2011. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!