Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Munkavállalás Ázsiában?

Munkavállalás Ázsiában?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok, gépészmérnökként fogok végezni az egyetemen. Szeretnék egy Ázsiai országban letelepedni és elhelyezkedni a szakmámban. Elsősorban Dél-Koreára gondoltam. Angol nyelvtudás megvan, és a koreaival sem lesz gond.

Mi a menete egy ilyen munkavállalási, és letelepedési procedúrának? Hogy tudnám összehozni az álmomat?

Minden tippet, tanácsot meghallgatok, saját tapasztalatnak is nagyon örülnék.



2022. febr. 6. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted még a koreai nyelvvel sem lesz gond, de a gyakorikérdésekre kell kiírnod ezt a kérdést?
2022. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%
Mehetek veled? :D
2022. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Ott minden fittyfenét megtalálsz, a helyedben csak egy kézipoggyásszal költöznék.
2022. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

"a koreaival sem lesz gond"

Na itt lett számomra hiteltelen a kérdés.

2022. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

"Minden tippet, tanácsot meghallgatok..."

Nálam itt.

Aki a hivatalos forrásból nem képes tudakozódni, annak mindegy ki mit mond...

2022. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi olyan hihetetlen van benne, van még időm megtanulni a nyelvet. Senki nem mondta egy szóval sem hogy már tudok is, "NEM LESZ GOND" szerintem elég jövő időnek hangzik. Gondoltam hátha valaki olyan is elolvassa aki már átélte ezt a dolgot, nem tudtam hogy ilyen inteligens túlképzett emberek fognak lehurrogni. Egyáltalán minek vagytok itt a gyakorikérdéseken??? Az ilyenek képesek belekötni egy egyszerű "Mi a túrós csusza receptje?" kérdésbe is. Csak így tovább...
2022. febr. 6. 17:29
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező! Ha ilyen együgyü kérdést teszek fel, ne csodálkozz, ha hasonló válaszokat kapsz!

Én pedig nem írtam egy szóval sem, hogy te beszélsz koreaiul. Nem is értem, ezt honnan szedted. Sajnos értelmezési problémáid is vannak

Továbbá a kérdésed főként azért hiteltelen, mert aki valóban ki akar egy ilyen helyre költözni, az nem itt érdeklődik, hanem normálisan és alaposan utánajár a dolognak HITELES forrásból.

Sajnálom, de nagyon butá ska vagy, diploma ide, vagy oda.

2022. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

"Mi a túrós csusza receptje?"

Mert szerinted azt is itt kell megkérdezni? Még véletlenül sem máshol, mi? :D

2022. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Az ázsiai munkamorál nem magyarnak való. Zárkózott, rasszista a társadalom, hiába látszólag nem az. Más turistának lenni, mint egy koreai / japán ember elől elvenni a munkást / lakhatást. Ismerek olyan embert, aki alig talált albérletet, mert nem japán. Van olyan hely, ahová be sem engedik még a félvért sem.
2022. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
* munkát
2022. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!