Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan tudnék Szingapúrba...

Hogyan tudnék Szingapúrba költözni (kb.2 éven belül)?!?! Milyen úton indulhatnék el, hogy a végeredményem siker legyen?! Nagyra értékelném a pozitív válaszokat, tapasztalatokat!

Figyelt kérdés

Mármint konkrétan nem ragaszkodom túlzottan a két évhez, de az érdekelne engem nagyon, hogy mennyi a reális esélye annak vagy inkább reménye neki, illetve dolgozni vagy tanulni érdemesebb ott?? Melyikben van nagyobb esély (vízum!!)??

Habár szerintem a munka lenne talán az egyetlen esély számomra, hogy pénzt kereshessek ott, de nem vetem el a tanulás lehetőségét sem, ha van rá lehetőségem. Viszont abban is gondolkodtam, hogy itthon előtte egy tanfolyamot elvégezni, ami a hasznomra válhatna a külföldi tervem kapcsán.

Jól ismerem a helyi szabályokat és a körülményeket, mivel már évek óta tanulmányozom a szigetállamot és tavaly nyáron voltam is 1 hónapot turistaként ott feltérképezni az országot és így még jobban a szívemhez nőtt...

Kérem, aki tud bármilyen hasznos gondolatot, ossza meg velem mindenképpen, hátha hasznomra válhatna!!

Előre is nagyon szépen köszönöm!!!



2018. jún. 23. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Szia Szingapúr az egyik legdrágább ázsiai országok közé tartozik és az egyik legszigorúbb. munkavállalási vízumot maximum diplomával kaphatsz ha illegálisan dolgozol kint börtönbüntetése és utána kiutasítás tanulói vízum ha elég gazdag vagy és van pénzed négy évig finanszírozni a lakást kaját tandíjat mivel dolgozni Nem dolgozhatsz tanuló vízum mellett Ez körülbelül több mint tízmillió forint.

Szakmával külföldit nem nagyon keresnek csak kiugró diplomával programozó orvos Mérnök Menedzser stb

2018. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!