Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mit kell tudni az Indiai...

Mit kell tudni az Indiai tömegközlekedésről?

Figyelt kérdés

Melyik oldalon érdemes buszjegyet, vonatjegyet foglalni, ami megbízható?


Találtam egy csomó ilyen oldalt, de képtelen vagyok eldönteni, hogy melyiket használjam Pl. (12Go Asia, AbhiBus, MakeMyTrip, intrcity smartbus)


Mennyi nappal érdemes előre megvenni a buszjegyet, vagy vonatjegyet?


Ti hol veszitek meg a busz és vonatjegyeket?


-Iletve a belépőjegyeket online hol célszerű megvenni?



2022. dec. 23. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Kb, így tudsz utazni:

[link]

2022. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Vagy így:

[link]

2022. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Vagy emígy: [link]
2022. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
2# Az a mozdonyvezető vakon vezet:)
2022. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3.


Mindössze anyagiak kérdése, és nem itt érdeklődnének, ha telne erre.

2022. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Fontosabb útvonalakon a 12GoAsia szerintem teljesen oké, a tipikus Delhi-Dzsajpur-Agra háromszögre tökéletes. Ha le akarsz menni a térképről, akkor meg úgyis helyi vasútállomásokon/buszvégeken kell jegyet venni, ezt túlzottan nem tudod kikerülni. Belépőket helyben vegyél, csak figyelj arra, hogy a valós kasszánál tedd, nagyobb látványosságoknál rengeteg a kamu jegyüzér. Meg ha lehet, vigyél magaddal valakit, aki érti az országot, elsőre elég kemény tud lenni. Voltam sokszor, imádom, de van amikor eszetlenül frusztráló ország.
2022. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
2022. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
@7 Amúgy elég felesleges bangladeshi vonatokról képeket felpakolni, ilyen ott is évi nagyjából kétszer van 1-2 vonaton, Indiában nem egyszer kaptam remek 4-5 fogásos vacsorát egy sima másodosztályú kocsiban is, a fapados harmadosztályt leszámítva a fővonalakon pontosabb és jobb az indiai vasút, mint a MÁV.
2022. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

En holnaputan indulok.

Vonatjegyet csakis az irtc oldalan szabad es tobb hettel elore. Belepoket csak online tudod megvenni a covid miatt az monuments of india oldalan. Buszjegyet akar hely en akar az adott allam busztarsasaganak honlapjan.

2022. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor buszjegyet helyszínen is lehet venni?
2022. dec. 23. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!