Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » India vagy Bangladesh? Melyik...

India vagy Bangladesh? Melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés

Indiában voltam 1x eddig, 4 nagyobb városban .A tengerpartok szuperek, az étel nem valami túl jó (ritkán találni húst, halat, tenger gyümölcseit meg szinte egyáltalán, kivéve a turistás helyeket.)


Mivel vettem egy 5 éves turista online vizumot , kár lenne nem visszamenjek valamikor áprilisba más városokba , Kalkuttában nem jártam még, és megérné szerintetek átmenni Bangladeshbe?

Vízumot ott, Kalkuttában venném meg a konzulátusnál és vonattal mennék Dhakaba.


Kérem csak az írjon aki mindkét országban járt, aki csak YT-n vagy FB-n látott videókat nagy "influenszerektől " az kérem kíméljen.


Köszönöm



2023. jan. 1. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
En most Mumbai-bol irok, nem tudom mi erdekel de Indiaban rengeteg minden van ami erdekes. En is gondolkodtam Bangladesen foleg mert Tripura-bol siman at lehetne menni es Kalkuttanal vissza de nekem e-visa-m van az meg csak legi uton enged be. Szoval szerintem megerne atmenni.En sikan el tudnek tolteni ket hetet es valoszinuleg elobb vagy utobb el is fogok.
2023. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazabol nyomor van Indiaban es mindenki bamul meg kepeket akar csinalni. Igazi lepra elmenyem volt 4 varosban
2023. jan. 1. 19:30
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem Banglades is hasonlo.
2023. jan. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, nem vágysz Nepálba? Csodaszép és érdekes.
2023. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem ,kösz. Nem tudnék egy sima európai dombot sem megmászni hát még egy himalayat
2023. jan. 2. 16:35
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
Semmit nem kell megmászni, csak élvezni a csodás környezetet
2023. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszer voltam Indiában nőként, azóta is azon gondolkodom hogy vajon nem e raboltak el mégis és erőszakoltak meg… soha többe nem mennek vissza, azóta is szidom magam hogy kimentem… minden napra jutna onnan egy eroszakolos hír…

Ha te nem félsz, akkor Indiában azért valóban van látnivaló, de bangladesht nem gondoltad komolyan… Indiának a gettó része le lett választva és az bangladesh…

2023. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Milyen jo, hogy mindenki tudja milyen szar Bangladesh de nem jart meg ott. Jol allunk eddig.
2023. jan. 4. 07:03
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Hat ki az isten akarna Európából Bangladesbe menni? 😂 vagy bárhonnan?

Elmondjam milyen? Egy se.gglyuk. Na, olyan

2023. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Peldaul en szerwtnek Bangladesbe menni.
2023. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!