Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egesz evbe tele van mar egesz...

Egesz evbe tele van mar egesz Thaiföld szunyogokkal?

Figyelt kérdés
Régen nem volt. Azok valaszat varom akik voltak kint az utobbi évekbe. Sok az 500 csipes naponta. Es mikor szunt meg a szociális ellátás?

2023. márc. 21. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Novemberben voltam, a hír a kérdésben a szúnyogokról részemről nem igaz, korebban sem volt ilyen tapasztalatom. Ne a mocsarakban nyaralj talán.
2023. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Latom maga egy propagandista. En meg itt vagyok Bangkokba es előtte voltam eszakon es 1 honapot délen. Monjuk gondoltam , hogy novemberben is az, mert Augusztustol aprilisig,majusig ugyan az az idojaras tapasztalataim szerint is.
2023. márc. 21. 12:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Különben nem ertem , hogy minden thaj megmonja , hogy ne jojjunk ide , akkor miért kell reklamozni? Csak azert , mert vett ingatlant es nem tudja fizetni a reszleteit, mert egy szal turista sincsen. Csak azok jonnek akik kapnak ingyen jegyet , meg ingyen szállást.
2023. márc. 21. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, túl erős az thai kávé.
2023. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez a sok hablatyolás, kérdező?
2023. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megártott neki a kannás bor.
2023. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!