Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik ország a legvonzóbb,...

Melyik ország a legvonzóbb, legérdekesebb számotokra: Dél-Korea, Tajvan vagy Szingapúr? Miért?

Figyelt kérdés
Főleg olyan hozzászólók véleményére volnék kiváncsi, akik már jártak ott vagy más okból jól ismerik ezeket az országokat. (Szeretném megkérni a szakosodott trollt, hogy ne vernyákoljon bele, mint azt korábban ismételten megtette a hasonló kérdéseknél.) En történetesen több évet töltöttem a három ország egyikében, és rövid látogatás erejéig a másik kettőben is jártam, ezért érdekelnek a tapasztalataitok.

2023. ápr. 6. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Dél-Korea
Tajvan
Szingapúr
Mindhárom egyformán rokonszenves számomra
Egyik sem rokonszenves
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dél-korea és Tajvan egyformán rokonszenves. Talán Tajvan a leginkább, mert szép a természet. Szingapúr ugyebár városállam, és ezért számomra kevésbé érdekes.
2023. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem Dél-Korea. (Elmennék oda megmondani annak a dzsángümnek, hogy nem tud főzni.)
2023. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Igen, tenyleg szep a termeszet Tajvanon. Az utobbi evtizedekben meg a korabban teljesen kiirtott szikaszarvasokat is sikerult visszatelepiteni legalabb az orszag deli csucskebe.
2023. ápr. 6. 15:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
2. látom nem nem nyerő. Indokolni kellett. Dél-Koreába mennék, abba a parkba, amit A palota ékköve díszletei alapján építettek.
2023. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4: Erre gondoltal?

[link]


En amugy #2-re is zoldet adtam. Talan Kim Dzsong Un pontozott le.:)

2023. ápr. 6. 16:46
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Ühüm! Na persze csak azért nem mennék, de sok Dél-Koreai sorozat tetszik, régmúltban játszódó és jelenkori is. Csak állítólag nem szeretik az idegeneket.
2023. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Europai turistak szamara nem szamit baratsagtalan kornyezetnek, mar amennyiben nem viselkednek bunko modon. Eloiteleteket, illetve szamottevo ellenszenvet inkabb a japanokkal, a kinaiakkal, valamint a Del-Koreanal joval szegenyebb orszagokbol erkezo (pl. kozel-keleti es afrikai) latogatokkal szemben lehet tapasztalni, reszben tortenelmi, reszben politikai, reszben kulturalis okokbol.
2023. ápr. 6. 16:58
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Szingapúr felüdülés egy-egy hétvégére. Tajvanon nem tudom elfelejteni, hogy megették a kínai telepesek az őslakosokat. Del-Koreában még mindíg a kutyákat, élve sütött polipokat stb.
2023. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8: Szerencsere legalabb Tajvanon (2017-ben, Azsiaban az elso orszagkent) betiltottak a kutyahus fogyasztasat:

[link]

2023. ápr. 6. 19:40
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Nagy haladás, miután 100 évvel előtte még emberhus piacok voltak Tajvanon.

Mindenesetre, ha valamit tiltani kell az azt jelenti, hogy jelen van. Nem tudja meglepetés érni az embert kínaiakkal kapcsolatban.

2023. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!