Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi olyan nagy szám Balin és a...

Mi olyan nagy szám Balin és a Maldív-szigeteken ?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évekeben nagyon nagy dívat lett oda járni. De mitől ?
ápr. 11. 17:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%

#10

Ezzel is csak magadat minősíted. Mi köze annak, hogy ki milyen munkát végez, ahhoz, hogy ki hogyan szereti eltölteni a nyaralását?


Pl. párom fizikai munkát végez, és ő inkább az aktív nyaralást kedveli. Én szellemi munkát végzek, de nekem mind a kettő teljesen megfelel.


A kijelentéseidből is látszik, hogy se az értelmi, se az érzelmi intelligenciád egyáltalán nem fejlett.

ápr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
25%
6.-s nekem a nyaralas nem a partrol szol es Sri Lankan minden van ami csak lehet, "veletlenul" mentem oda es az eletem egyik legjobb dontese lett, egy gyongyszem az India oceanon. Maldiv szigeteken ha resort szigetre mesz semmit nem tudsz csinalni, ha lakott szigetre akkor kicsit tobb a lehetoseg. Bali partjai szarok de ha a sziget belsejebe mesz akkor azert van latnivalo, en italtam a tiristagetto volta miatt es alig vartam hogy tovabb tudjak alni. De tudok meg ajanlani pl Husvet sziget (az egyik legjobb hely ahol valaha voltam, Galapagos szigetek (ez meg sajnos varat magara).
ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
56%

1. vagyok.

A Maldiv-szigeteknél pont hogy nem kell photoshop, mert tényleg olyan, mint a katalogusokban, nem tudom hogy lehet ott unatkozni, mi pl. órákat búvárkodtunk, a gyerekeknek volt nagy vízipark, tobb medence, a sziget belseje pedig egy dzsungel. Dominikán voltunk utána, a karib részen, hát meg sem kozelítette Maldívot.

Nem mindegy, hogy mennyit kell utazni az úticélig, foleg két gyerekkel, pl. Dominikára átszállással mentunk, egész nap utaztunk, a csomagok visszafelé lemaradtak, nem érkeztek meg Bécsbe, kész tortúra volt.

Maldívra meg 8 óra alatt ott voltunk.

ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

Na a sok "nagyutazó" XD


Az a helyzet, hogy még az életben nem jártatok Horvátországnál távolabb. Ha azt hiszitek, hogy Maldív olyan mint a katalógusokban.


Galapagos meg a Húsvét szigetek, meg pont nem az a tipikus trópusi tengerparti terület.

ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
14. ezert irtam hogy a nyaralas nekem nem a partrol szol
ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
73%

#14


Sajnos te azon az alacsony értelmi szinten vagy, hogy azt hiszed, hogy ha neked valami rosszul sikerült, lásd Maldív szigeteki utazás, akkor az másnak is az lesz. Pedig nem. Benne vagyok Fb-on két Maldív szigeteki élménybeszámolós csoportban, és mindenki pozitív élményt írt csak, a képek, videók pedig csodaszépek.

Ezért is szeretnék én is eljutni Maldív-szigetekre.


Neked rosszul sikerült, szar ügy, de magánügy. Nem te vagy az etalon.

ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
81%

" Ki vesz manapság Gucci, Armani, Louis Vuitton termékeket?"


Már nem azért de az LV-nek van olyan kollekciója ami limitált és simán 15 millió egy cipő. Az meg nem éppen a proli kategória.

Orbók Ilonát érdemes meghallgatni a Portfólió podcastjaiban ahol ezt részletesen kifejti.

ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
13%

#17


Nem azt írtam, hogy minden LV kollekció proli. De ezeket a nagy márkalogós, nagy márkafeliratú darabokat pont a csóró réteg veszi, hogy lehessen vele veretni. Egy Birkin táska is 20-30 misi és egy sima átlagos táskának néz ki.

Vagy nézd meg mondjuk Zuckerberg ikonikus szürke pólóját. Egy átlagos szürke pólónak néz ki, ami egy Brunelli márka, az ára, kb. 200 ezer.

Sokan a nyaralásból is ilyen státuszszimbólumot csinálnak.

ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
24%
#10-essel értek egyet. Tartalmilag ugyanazt csinálod, mint haverod tóparti vityillójában tennéd: nagyrészt napozás és pancsi, csak a körítés divatosabb, meg kérhetsz hozzá egy-két, turisták szórakoztatására kitalált konzum szemfényvesztést, hogy annyira azért mégse ne unjad. Ezerszer érdekesebb helyekre is eljuthat az ember ugyanennyi pénzből.
ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
55%

19!

Akkor ennyi erővel minek van tóparti vityillója bárkinek?

Ott a sorház kertje a városban, felfújhatós medencét a közepébe és kész.

Sőt! Beül a kádba a panelben, pancsizik egyet, aztán kiül az erkélyre... Ugyanaz szerinted? 🤦

Engem igenis feltöltött a látvány, és imádtam, hogy a derékig érő kristálytiszta vízben színes trópusi halak meg kis cápák úszkáltak körülöttem :)

És jól esett egy hetet nem csinálni semmit, néha az ilyen nyaralás is kell (ráadásul nászút volt, a férjemmel egymásra figyeltünk, nem állandóan a programokat halmoztuk, pedig amúgy aktívan szoktunk nyaralni).

A kérdés pedig nem arról szólt, hogy milyen a jó nyaralás, meg ki mit szokott csinálni olyankor, hanem hogy mi olyan nagy szám benne, ez pedig a csodás természeti környezet, amiben nagyon sok más felkapott desztinációt simán lever.

Aki hegyet mászni meg múzeumokat látogatni akar, az ne menjen oda, és akkor nem is kell telesírni a fórumokat, hogy mekkora csalódás 🙂

ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!