Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi olyan nagy szám Balin és a...

Mi olyan nagy szám Balin és a Maldív-szigeteken ?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évekeben nagyon nagy dívat lett oda járni. De mitől ?
ápr. 11. 17:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
32%

#30


Milyen igazad van, pont így látom én is.

máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
87%
Én még soha nem láttam egy ilyen influenszer videot se, TikTok-om sincs és nem is érdekel. Mégis azt mondom, hogy Maldív volt a legszebb hely, ahol jártam és pont olyan, mint a képeken, aki már járt ott, tudja, hogy ez így van. Balira is elmennék és még egy csomó helyre és ennek semmi koze az utazos influenszerekhez.
máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
16%
Jaj ez a sok fejben utazó XD
máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
35%

32: Jaj, hagyjad már magadat. Igen, persze, nem láttál semmilyen videót, csak hasra ütésből pont oda mutattál a térképen és úgy döntöttél "Na, én oda elmegyek nyaralni".

Leírtam miként megy ez, TikTokon is pont azért kezdett nagyot menni az "Instagram vs Reality" videók, mert bemutatják, hogy mégse olyanok az ilyen népszerű turista célhelyek, mint ahogy elő van adva. Igen, még Maldívről is tucatjával vannak fent videók is, ahogy arról is, hogy amiről pont a videókban (és ti lassan már naponta az interneten előadjátok) mennyire olcsó, valójában azok a hotelek luxus hotelek, csak éppen az adott influenszer reklámozási szerződéssel ingyen szállt meg ott.

máj. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
75%
Utolso, te hány éves vagy? 15? Szerinted csak influenszer videok alapján lehet utazni vagy hasra utésbél és más lehetoség nincs? Mert kb. a 15 éves lányom van ilyen szinten, o néz ilyeneket és van Tik-Tokja, de hogy egy felnott embert így befolyásoljon ez az online világ?!
máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
11%

35:

Legfeljebb te vagy 15, azért utazol fejben. Az meg mit online világ befolyásoló, hogy leírtam azért lett népszerű, mert influenszereknek fizettek, hogy felkapott legyen? :D Meg mit online világ befolyásoló, hogy leírtam közel se olyanok ezek a helyek, mint ahogy elő van adva? :D

Kb. ilyenekkel buktatod le saját magadat, hogy fejben utazol csak.

máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
75%

Legyen igazad, azért lett olyan népszeru, mert mindenki influenszereket néz és hisz is nekik, az idosebbek meg csak a hasukra csapnak, biztosan így van.

Az meg, hogy kozel se olyan helyek, ahogy elo van adva - ha tobbet utaznál, tudnád, hogy mindenhol lehet ilyen videokat csinálni, még Europán belul is. De hagyjuk már! Sok szép utazást kívánok neked, fedezd fel a világot /influenszermentesen/!

máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

Én egyetértek a 34-essel!


Jártam Maldívon személyesen és nem a Tiktok-ról láttam csak. S nekem nagy csalódás volt. Nagyon nem olyan, mint az utazási katalógusokban. Azok a fotók mind Photoshopolva vannak.

Egyébként nem én akartam odautazni, a cégem fizette az egész utat.

máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, lakott szigeten voltál vagy resort szigeten? Mert nem mindegy.

Nekunk pont olyan volt, mint a katalogusokban, még szebb is, az oceáni élovilág meg elképeszto volt, sehol nem láttam még ilyet. Utána a karib térségben voltunk, meg sem kozelítette Maldívot.

máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%

39:

Fejben utazva nem lehetett olyan, mint a prospektusban, mivel nem láttad élőben.

máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!