Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha Dubaiba szeretnék menni,...

Ha Dubaiba szeretnék menni, akkor mire kell odafigyelnem az emberek szokásaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 14:06
 1/3 anonim válasza:
100%

Mindenképpen ügyelj a visszafogott öltözködésre. Mivel külföldi vagy, (és Dubai mára modernebb helynek számít) nyilván nem várják el, hogy tetőtöl talpig beöltözz, de illendő eltakarni a felső testedet könyékig (kerüld a mély dekoltázsú pólót, blúzt), illetve az alsó testtájadat térdig.


Legyél visszafogott, és kerüld az egyedülálló férfiak társaságát. Ha felajánlanak valamit kóstolásra, fogadd el. Nem elfogadni illetlenség, és a vendégszeretet visszautasítása.

Végül pedig tudom, hogy nagyon fura és izgalmas látvány, de igyekezz nem nyíltan megnézni azokat a helyi nőket, akik arckendőben vannak az utcán, vagy a bevásárlóközpontban.

Mint minden arab, úgy az emirátusiak is biztosan nagyon vendégszeretőek, és ha látják, hogy tiszteletben tartod a kultúrájukat, akkor tuti, hogy semmilyen kellemetlenség nem érhet:)

2011. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
...Hogy fiú vagyok vagy lány vagyok az egyelőre maradjon titok:) Előző, Neked mért olyan evidens, hogy a kérdező nőnemű?
2011. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is ezen gondolkodtam el. tulajdonképpen a lényeg ugyanaz
2011. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!