Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki Japanba szeretne koltozni?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok es nagyon vonz Japan.A nyelv es a kultura is csodalatos szamomra.Sokat gondolkodtam es eldonottem hogy en ott szeretnek elni.Tudom,hogy meg van idom eldonteni az ilyesmit,de tenyleg ott szeretek elni.Azzal is tisztaban vagyok hogy nagyon nehez lesz kijutnom,es nehezen fognak befogadni az emebrek(ha egyaltalan befogdnak:D)Na meg a nyelv sem konnyu,de azt mar elkezdtem tanulni.Arra lennek kivancsi,hogy van-e olyan ember itt aki ugyanazt szeretne,mint en.Elore is koszi^^
2011. ápr. 30. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hol élsz,és miért írsz ékezet nélkül?^^ erre lennék kíváncsi:D mert ált. külföldiek írnak így.:)

Egyébként igaz,hogy nagyon nehéz ezt kivitelezni,de nem reménytelen.Én nem oda szeretnék menni,közelebb,vagy Ausztriába vagy Németországba.De akarnék Kanadába is,de nekem az angol nehéznek tűnik..majd megtanulom és akkor lehet,hogy Ausztriából v Németországból odamegyünk az édes kicsi szerelmemmel$$ (mégmost fiatalok vagyunk$)

Bocsi a nyálas végéért..xd

Na a lényeg az,hogy próba szerencse,és társ kell hozzá..:)

2011. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Szia!

Hasonlóan hozzád én is Japánba szeretnék költözni. Szerintem a beilleszkedés nehéz ezért én tanulni szeretnék kimenni (valamelyik egyetemre), mert úgy könnyebben megy. A nyelvet pedig folyamatos használat közben nem nehéz elsajátítani.

17/f

2011. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokai,nagyon örülök,hogy ugy gondoljátok,nem reménytelen az álmom.És amúgy tényleg külföldi vagyok,Romániában élek.Ne haragudjatok az ékezetek miatt,tegnap nem tudtam beállitani a billenyűzetetmet.Mégegyszer köszi a válaszokat,és még jöhetnek^^
2011. máj. 1. 07:43
 4/16 anonim válasza:
Szintúgy én is szeretnék kijutni majd középiskola után egyetemre tanulni aztán ott állampolgárságot kapni de sajna úgy tudom hogyha a japánt meg szeretnéd kapni el kell hagynod a te esetedben a románt :( Azt tudom hogy egyetemekre a felvételit angolul kell megírni szóval azt is kell tanult a japán nyelv nem olyan nehéz mármint beszélni és írni sem olyan nehéz az olvasással van a gond a kanji-k miatt mert kb 50.000 van belölük egy japán férfi kb 3.000-t ismerhet de nem reménytelen álom énis ebben osztozom szóval hajrá nekünk xd. 14 éves magyar srác
2011. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak,nagyon sokat segitettél.:)
2011. máj. 1. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem minden második animefan.

Oké, nyelv, olvasás, angol nyelv még édeskevés. Milyen olyan szakmát tudsz, amit itt megtanulhatsz, és kint szükség van rá? Mert anélkül munkád nem lesz. Kint végezheted az egyetemet, úgy tényleg könnyebb, de miből akarod kifizetni a tandíjat (ami sooook-sok millió magyar forintra rúg).

Igen, érdekes, klassz hely, ha turista vagy még kedvesek is veled, de amint a megélhetésüket akarod elvenni, csak egy rohadt gaijin leszel. És amíg esetleg nincs munkád, miből élsz? Mert elég drága hely. Ezeket is gondold végig. Nem lebeszélni akarlak, de már tényleg unalmas, hogy az összes 15 éves narutó és nana-fan elmegy a conra, és máris úgy gondolja, hogy neki Japánban kell élnie. Azért ott se kolbászból van a kerítés, csak majdnem. :D

De azért sok sikert, és találd ki a kérdésekre a választ mielőbb, akkor van esélyed. ;) (nálam csak nagyon irreális tervként szerepel, bár ha megtanulom a nyelvet, még nem esélytelen, barátom szerintem komolyabban gondolja és sokkal jobb esélyekkel indul, mind végzettség, mind nyelv miatt)

2011. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon zavaró,hogy az emberek mindig azzal jönnek hogy animé igy meg úgy.Én nem vagyok animé fan,egyszer láttam egyet,és nem tetszett.Én egy országot nem a rajzfilmek miatt szeretek.Nekem a nyelv tetszik nagyon,és e helyek,meg a szokások.Hidd el,hogy nem vagyok annyira éretlen ahhoz,hogy tudjam.hogy az animének semmi köze nincs a reális Japán élethez.Amúgy köszi,hogy elmondtad a veleményed.
2011. máj. 3. 15:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Az utolos valaszolonak igaza van. Természetesen orvendetes, hogy érdekel Japan, valoban gyonyoru orszag rendkivul gazdag kulturaval, de nagyon-nagyon meg kell gondolnod. Ha valoban komolyan gondolod, akkor tanulj meg jol japanul, menj japan szakra, vagy valassz olyan foglalkozast amely ott is keresett ( a nyelvtanarokat pl. keresik) , és mar most szoktasd magad ahhoz a gondolathoz, hogy egy olyan kulturaba érkezel egyszer amely totalisan, gyokeresen mas mint a tiéd. Epp ma beszélgettem egy japan ismerosommel, o a japan fovarosban él, és csupan viccbol emlitettem neki, hogy Tokio csodalatos, ugy szeretnék egy megapoliszban élni én is ,annyit valaszolt ledobbenve, hogy " normalis ember itt nem marad meg, évek ota azon vagyok én is hogy elmenekuljek ebbol a varosbol és ebbol az orszagbol" Szoval.. ha egy japan igy latja Japant, akkor neked, kulfoldinek még keményebb dio lesz :) De sok sikert :)
2011. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Az mondjuk eléggé elszomoritó,ha egy japán igy látja Japant...Mondjuk lehet hogy neki megvan rá a konkrét oka..
2011. máj. 3. 20:18
 10/16 anonim ***** válasza:

:) Sokan gondolkodnak ugy, mint O , ott kint :)

Ha gondolod, és van valami kerdésed a kinti léttel kapcsolatban, hogyan tud egy kulfoldi kint boldogulni, megkérdezhetem tole

2011. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!