Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Koreában van munkalehetőség...

Koreában van munkalehetőség magyaroknak?

Figyelt kérdés
és ha igen akk mégis mi? jövőre kell választanom fősulit: mit válasszak hogy Dél-Koreában tudjak elhelyezkedni?
2012. febr. 11. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, akkor egyetlen ázsiai országba se mész dolgozni! Ott az angollal semmire nem mész, tökéletes koreai nyelvismeret kell és helyi végzettségek. A saját vállalkozás esetleg megérné, de az is csak mondjuk Thaiföldön. Nekem is ott van egy éttermem, eléggé más világ az egy európainak.
2012. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha perfekt angolod van akkor 100% lesz munkad mint angol tanar de ez attol is fugg menny penzzel rendelkezel.De ha biztosra akarsz menni azert koreaiul is tudnod kell:)

Nekem nem tunik mas vilagnak azsia csak a vallas mas

en is Thaifoldon elek szoval tudom.

2012. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mérnök.
2012. febr. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Korea nagyon fejlett ország, a harmadik válaszolóval egyetértek. Amiket tudok javasolni: mérnöki, gazdasági, orvosi terület. Ezekben van jövő, karrierépítési lehetőség.

Persze a Koreai nyelvet meg kell tanulnod. Ne aggódj, könnyű mivel hangjelölő nyelv. Kínaival szemben nem több ezer karaktert kell megtanulnod, hanem összesen 40-et.

2012. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Addig is az ELTE-n indítanak koreai nyelvtanfolyamot. INGYEN!
2012. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!