Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában, Skóciában van...

Angliában, Skóciában van olyan munkalehetőség fiúknak, mint lányoknak az au-pair? Tehát, hogy egy családnál lakom.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy au pair couples. Tehat a baratno foglalkozik a gyerekekkel es a haztartassal, a fiu pedig a haz koruli munkakat csinalja (funyiras, favagas, fahordas stb). Viszont ugy tudom, hogy sok helyen mar fiukat is keresnek a gyerekek melle, csak gondolom ez nem olyan elterjedt meg...
2012. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van, exem au-pair volt, az ő családja kimondottan fiút keresett.
2012. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez tök jól hangzik, elvagyok a gyerekekkel. :)
2012. jan. 7. 12:47
 4/13 anonim ***** válasza:

Elso vagyok


Mi osszel szeretnenk kimenni a parommal igy, Te is ezen torod a fejed Kerdezo? :)

2012. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen :) Csak én februárban szeretném letenni a nyelvvizsgámat és azt követően. Tehát valamikor márciusban. :) Viszont egyenlőre csak pár hónapra. Szeptember-októberig. Aztán jönni vissza és tanulni. (ha még akkor lesz Magyarország.. :( )
2012. jan. 7. 13:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, mi is pont az itteni helyzetek miatt szeretnenk kimenni...


En is meg tanulok, de ha mi egyszer elmegyunk innen, szerintem vissza mar nem fogunk jonni. :)


Van egy jo linkem ahol lehet jelentkezni ilyen munkara ha gondolod elkuldom. ; )

2012. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen sajnos elég szomorú az a helyzet ami itt van. :(


Ha elküldöd azt megköszönném! :)

2012. jan. 7. 13:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Este kuldom ha nem baj mert a gepemen van a cim es most nem geprol netezek. :)
2012. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Dehogy baj, így is tök jó fej vagy, hogy elküldöd! :)
2012. jan. 7. 13:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok milyen tapasztalataid lesznek a dologgal kapcsolatban. Ha gondolod tarthatjuk a kapcsolatot.. :)
2012. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!