Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld Vízum. Ebben az...

Thaiföld Vízum. Ebben az esetben milyen kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Októberben megyek 3 és fél hónapra. Már megvan a repjegy is. Azt tudom, hogy egyszer el kell majd hagynom közben az országot, de pontosan milyen vízumra van szükségem?


30 EUR Turista 60 nap+30(ott meghosszabítható)

55 EUR 90 nap nem bevándorló ( egy alkalomra szóló )

130 EUR 90 nap ( többszöri alkalomra szóló )


Az utolsó kettőhöz valahol azt írják, kell egy hivatalos levél bejegyzett thai vagy magyar cégtől a látogatás céljának leírásával. De valahol nem írják. Most akkor kell vagy nem? :D


Megoldható valahogy az utazás sima turista vízummal is?


Amikor kész a vízum át tudja venni helyettem valaki?


Bocsi a sok kérdésért. :D


2012. aug. 16. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló, 2 vagy 3 belépéses turista vízumot kell csináltatni a

követségen és azzal ki-belépésekkel, hosszabbításokkal tudsz maradni. Menj be a követségre ott majd elmondanak mindent! A jövőben én is készülök Thaiföldre menni, ha megkérdezhetem turista vagy üzleti célú lesz az utad?

2012. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gerry800 válasza:

Sziasztok! Ha valaki tovább szeretne maradni mint 3 hónap, annak valóban a több belépéses túrista vízumot lehet ajánlani. Illetve van még egy másik lehetőség is, ha valaki esetleg tanulni is szeretne thai nyelven vagy angolul, az thaiföldi tanulói vízumot kaphat, ezt az iskola ingyenesen intézi, illetve otthonról is elintézhető, online, magyar ügyintéző segítségével. Az első évre 14 hónapra tud az iskola vízumot biztosítani! Maximálisan akár 10-15 évre is! Az órákon való részvétel nem kötelező, vannak akik csak a vízumért íratkoznak be. Az iskola magyar nyelvű honlapja: [link]

A magyar ügyintéző email címe: thaifoldi.tanulas@gmail.com

2012. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!