Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valaki aki volt már Dél-Koreáb...

Valaki aki volt már Dél-Koreában vagy esetleg oda költözött?

Figyelt kérdés

Amint elvégzem a sulit, szeretnék kimenni Dél-Koreába.Először csak 1-2 hónapra, azután pedig ha lehetséges, jó lenne ott letelepedni.

Ha van valaki aki járt már ott, vagy esetleg ott él, légyszíves vegye fel velem a kapcsolatot.



2012. szept. 28. 20:50
 1/10 desertqueen válasza:

Ez egy nagyon jó fórum. Nagyon kendőzetlenül mesél egy koreai férjével ott élő hölgy arról, hogy milyen is a valóságban az ország. (Hát nem az a rózsaszínű hallyu nyálfolyam, amit mi itt a K-pop és a dorámák kapcsán gondolnánk :)))...)

[link]

2012. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de ezt a fórumot már végig olvastam. :)

Mellesleg nem hallgatok K-pop-ot és nem nézek koreai drámákat, szóval nemtudom h ott milyennek van bemutatva. :)

2012. okt. 26. 14:32
 3/10 desertqueen válasza:
A fórum első sorban nem a k-popról szól, ha végig olvasod a letelepedési lehetőségről és a munkalehetőségről (vagyis inkább annak a hiányáról) is információt lehet kapni.
2012. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó kis blog, sok hasznos dolgot leír, de nem tetszik ez a nagy "ellenszenv".folyton azt írja h oda szinte lehetetlen letelepedni és h milyen rossz ott. Ilyenkor merül fel az emberben, h de hahó, ő mégis kijutott és ott él.Szóval milyen alapon dönti ő el azt, h másnak ez nem sikerülhet és h ami neki nem tetszik, az másnak sem fog tetszeni? :)
2012. okt. 26. 14:41
 5/10 A kérdező kommentje:

Az elején leírt dolgokhoz meg annyit h magyarországon is van rá esély h kibírhatatlan anyóst kapsz,arra is h nem kedveled a munkahelyed vagy főnököd.Itt sem pattoghatsz a főnöknek és itt is ugyan úgy megvan az (mostmár egyre több helyen)h nem 8 óra a meló hanem pl 12. Itt is előfordulhat h nem kedvelnek az emberek és nincsenek igazi barátaid.Itt is ugyan úgy beleszólhat bármikor a főnök az öltözködésedbe és mit tehetsz ellene? És még lehetne sorolni bőven. Ebbe is gondoljunk azért bele. Itt sem olyan rózsás az élet.

Azt meg mindenki eldönti magának, hogy mindezt itthon vagy ott akarja elviselni. :)

2012. okt. 26. 14:50
 6/10 desertqueen válasza:
Jaja... de azt ne felejtsük el, hogy neki van egy koreai férje. Én úgy gondolom, hogy csak óvni akarja honfitársait egy esetleges csalódástól... Én drukkolok neked, hogy sikerüljön elérned, amit szeretnél.
2012. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 desertqueen válasza:
Még talán annyit, hogy első kézből tudom, milyen a világ másik oldalán élni fiatalként, nagyjából egyedül... (a lányom Ausztráliában tanult két évig), a második évben már olyan honvágya volt (bár skypeon minden nap beszéltünk), hogy szinte belebetegedett. Azóta már élt Görögországban, Angliában. Most éppen Máltán van. De azóta is azt mondja, hogy túl messzire mégegyszer nem menne.Szerintem néha a fórum írója is így érezhet...
2012. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Hát hidd el, én sem úgy gondoltam h egyből bele a közepébe.Először csak kimennék szétnézni fél évre talán 1 évre.Aztán majd eldől, hogy tetszik-e vagy sem. :)

A lányodnak pedig sok sikert kívánok a céljai megvalósításához. :)

2012. okt. 26. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ha nem tetszik a forum nem kell elolvasni.

Azt csinal mindenki az eletben amit akar, minek haborodgatsz fel azon amit mas mond valamirol?

Mondta valaki, hogy kotelezo megfogadni a masik tanacsait?

Ha te olyan biztos vagy abban hogy neked sikerul, akkor nem ertem mit problemazgatsz itt azon ami ott le van irva..

Amugy meg tudom jol ki vagy :S :S

2012. okt. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én úgy gondolom, hogy csak óvni akarja honfitársait egy esetleges csalódástól... "


desertqueennek igaza van!

2012. okt. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!