Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ennyire "olcsó" lenne a...

Ennyire "olcsó" lenne a repülőjegy Szöulba?

Figyelt kérdés

Fél milliós ajánlatok után bukkantam a KLM (Holland légitársaság) honlapján kb 140 ezer ft-os ajánlatokra. Azt írja a pótdíjakat tartalmazza, még is nehéz elhinni!

[link]

Ezekkel az "adatokkal" utaznék, ránézne valaki aki kicsit többet ért hozzá? Előre is nagyon köszönöm!! Illetve azt sem értem hogy bizonyos napokra, miért a duplája?


2009. aug. 21. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Mivel a linket cookie-hoz kötött, így nem igazán látjuk.

Mikor utaznál?

Amúgy Szöulba a 140e Ft az abszolút REÁLIS jegyár, még egy kicsit sokallom is... Az 500e Ft-os az meg vagy nem turista osztályú, vagy más okból drágább.

2009. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ahogy nézegetem az árakat, az összes légitársaság szinte kivétel nélkül 130-150e Ft-ért visz Szöulba Budapestről. Az AirFrance 135e Ft, a Lufthansa szintén. Tehát teljesen reális a 140e Ft-os ár! (Novemberi indulásra.)
2009. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Még annyit, hogy az AirFrance az 777-essel repít, a KLM pedig Airbus 332-essel. Szerintem előbbi kényelmesebb, ha nem a két folyosó között ülsz.
2009. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ú bocsi... most látom csak én is, hogy nem lehet megnyitni a linket. 133 ezer ft körül volt a KLM legolcsóbb retúr jegye amit találtam, azért lepett meg, mert mind 3-4-500 ezer ft körül volt előtte, amiket láttam. Köszönöm a hasznos információkat, február-március környékén utaznék. Igazából teljesen mindegy, hogy milyen osztályon, csak jussak el odáig, és ha lehet ne a legdrágábban :) Köszönöm!
2009. aug. 21. 19:10
 5/12 anonim válasza:
84%

Nagyon szerencsés vagy hogy eljuthatsz oda. Jó utat! Nekem a legnagyobb álmom hogy kimehessek Koreába! Sok szerencsét!

Egyébként beszéled a nyelvet?

2009. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is egy álom fog teljesülni ha minden jól megy. Csak pár hete értem haza egy nemzetközi táborból, ahol elég jól összebarátkoztam egy koreai lánnyal. Rengeteget mesélt és elérte, hogy most már nem az USA az álom úti célom első Európán kívüli utazásnak, hanem Dél-Korea. :) Az utóbbi pár hétben rengeteg e-mailt küldött hogy jó lenne újra találkozni, én mindig csak legyintettem, de aztán kicsit utánanéztem és rájöttem, ha 130-40 ezer ft-ból meg lehetne úszni a jegyet, akkor nem is annyira lehetetlen a dolog :) Lehet nem most márciusban, de a közeljövőbe beiktatjuk, az biztos!
2009. aug. 21. 20:38
 7/12 anonim válasza:

Szerencsés vagy:)

Jó utat és jó szórakozást:)

2009. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most, hogy megnéztem a jövő márciusi dátumra is az árakat, én elgondolkodtam kicsit :)

Jelen pillanatban Londonból dubai átszállással is 150e Ft körüli összegért visz el az Emirates, amelyről tudjuk, hogy a világ egyik legjobb légitársasága...

Budapest - London fapadossal ilyen távlatokban meg párezer forintból megoldható. Tehát lehet, hogy megérné a "kellemest a hasznossal" kombinálni, hiszen az Emiratesen egy ilyen utat leutazni biztos, hogy felejthetetlen élmény lesz.

Én anno a Korean Airrel utaztam, abban az volt a nagyon jó, hogy kevesen választották, így kb. soronként (ugye 10 fős volt a Jumbo gépen egy sor) csak két-négy személyt osztottak, így nagyon kényelmesen elfértünk, még akár a középső sorban a négy széken aludni is tudtunk fekve :)


Érdemes átgondolni ezt a minimális többletköltséget egy nagy élményért cserébe!

2009. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hmm... erről a társaságról még nem hallottam, nem nagyon vagyok jártas a dologban sajnos. De köszönöm utánanézek, és ha összejönni látszik az út mindenképpen megfontolom, tényleg nem sokkal drágább.
2009. aug. 21. 23:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem! :)
2009. szept. 4. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!