Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valóban lehet ilyen olcsó egy...

Valóban lehet ilyen olcsó egy repülőjegy?

Figyelt kérdés

A Wizz Air honlapján kértem ajánlatot, Budapest-Róma oda-vissza, és 1 főre összesen 9980 Ft, ez tényleg csak ennyi, vagy van még biztos valamilyen más költség?

oda:

1 utas @ 0 HUF 0 HUF

adó és illeték 3990 HUF


vissza:


1 utas @ 2130 HUF 2130 HUF

adó és illeték 3860 HUF


összesen: 9980 HUF


Hogy lehet hogy odafelé az út ingyenes az illetékek nélkül? Egyébként a Wizz Air-nél van foglalási díj?


2010. ápr. 9. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a mai vilagban meglepo ha vmi megfizetheto.. de van ilyen :) szoval nyugi! Jo utat Romaba
2010. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) most megnyugodtam
2010. ápr. 9. 12:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Ebbe benne van a csomagdíj is? mert úgy tudom,hogy a wizzair beállt azok sorába akik külön fizettetik meg a csomagot..
2010. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
megakartam nézni neked,hogy van-e egyéb költség is,de nekem sehol sem ír ki ennyi összeget..melyik időpontra van ez?
2010. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
június 28 - július 1-ig
2010. ápr. 9. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint..Na megnéztem..

Annyi amit írtál,de tovább olvasva úgy láttam,hogy a kézipoggyász ami maximum 10kg lehet díjmentes,de a feladott csomagért külön fizetni kell..Van egy táblázat oda le van írva minden..

Tavaly elég sok mindent meg változtattak a fapadosok.

Pl: A feladott csomag maximum 15 kg lehet a régi 20kg helyett..tavaly hallottam,hogy külön kell fizetni a csomagért,szóval néz utána...bár még így sem drága a repjegy szerintem...

2010. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a segítséged :)
2010. ápr. 9. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
én is Wizzair-rel voltam Rómában, és az is nagyon olcsó volt :)
2010. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én most foglaltam náluk pár napja Velencébe (utaztam is velük már párszor), oda is 0 ft volt a jegy, amiből a végére 12.500 lett. :) Szóval van maga a jegy ár, ami látható az oldalon, hogy mondjuk 3990 Ft oda plusz ennyi vissza, ehhez hozzá jön majd még a foglalási díj (ha utalással fizeted) kb 2500 ft, a reptéri utasfelvétel díja (ha azt választod) szintén 2500 ft körül, és a poggyászdíj, ha szeretnél feladni nálunk csomagot. Április 1 óta eltörölték a súlyhatárt, a max keret 32 kg, de gratula ha azt túl léped! :) A lényeg hogy a poggyászdíj baromira megugrott, oda vissza egy csomag ára 8500 Ft körül van, szóval már nem is 0 ft :) A wizznek ígysem drágák a jegyei, ez tény, csak ilyen jegyárnál egy picit bosszantó hogy többe kerül a poggyászdíj mint maga a jegy. :(

Amúgy ha regisztrálsz végig tudod csinálni a foglalást, így kifogja írni a pontos értéket mindennel együtt, amit választottál, csak amíg nem szeretnéd lefoglalni ne adj meg fizetéssel kapcsolatos infókat!

2010. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Közben végig pötyögtem, a dátumra amit megadtál 21.605 ft 1 poggyásszal, reptéri utasfelvétellel oda-vissza a jegy, amennyiben interneten fizetsz!

Ha utalással, akkor 22.985 ft, tehát elírtam az előbb a foglalási díjat (én két jegyet foglaltam, nekem ez maradt meg)

2010. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!