Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó repülőjegy Amsterdamból...

Olcsó repülőjegy Amsterdamból Budapestre?

Figyelt kérdés

Neten hol találok olyan magyar oldalt, ahol nem csak Budapestről Amsterdamba kapok árajánlatot repjegyre, hanem Amsterdamból Budapestre???

Ugyanis én most Hollandiában vagyok,autóval szoktam hazajárni,de csak 3napra szeretnék hazaugrani,és autóval hosszú lenne az út,úgy nem éri meg,mert 12óra az utazás és kevesebb időt tölthetek el otthon.

Csak olyat találtam eddig,hogy Budapestről,visszaúttal együtt mennyi lenne.De fordítva sehol nem találom.

Kérlek segítsetek,nagyon fontos lenne,mert jövőhét pénteken utaznék haza!!!!


2011. jan. 29. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A Wizzairnek vannak olcsobb jaratai, kb 4 ezer forintert, de csak bizonyos napokon mennek, es azert erdemes mar korabban lefoglalni...
2011. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Wizz Air nem Amszterdamból, hanem Eindhovenből repül, de az sincs messze. Amszterdamból jár vonat Eindhovenbe, és mivel elég kicsi az ország, és eléggé jó ott a vasút, azt hiszem másfél, esetleg két óra alatt odavisz.
2011. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Nagyon sok ilyen oldal van:

repulojegy.hu

repulojegy.eu

pelikan.hu

repjegy.hu

Megnéztem mindegyiket és van egy útra szóló keresés, tetszőleges kiindulási ponttal. Azzal ne törődj, hogy sok keresőbe a "honnan" mezőbe be van írva, hogy Budapest, simán töröld ki, és írd be, hogy Amszterdam.

2011. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!!!
2011. jan. 30. 17:35
 5/7 anonim válasza:
Ha kint élsz Amszterdamban,esetleg tudnál nekem valami jó,színvonalas és nem túl drága szállást ajánlani?
2011. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem élek kint, csak ide járok dolgozni.Groningen mellett lakom,csak onnan nem indul Magyarországra repülő,ezért kell Amsterdamból mennem. Ne haragudj,hogy nem tudtam segíteni :(
2011. febr. 1. 14:42
 7/7 anonim válasza:
Semmi gond,még érdeklődöm hátha kapok pozitív választ.Köszönöm Neked.
2011. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!