Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi igaz a thai szexturizmusból...

Mi igaz a thai szexturizmusból? Tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Kikerülhető? Keresni kell, vagy megtalál? Olcsó/drága szórakozás? Nem járok arra, meg nem is mennék bele ilyenbe, de tényleg érdekelne nem csak pletykák, hanem tényleges sztoryk.
2009. okt. 13. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi pic*sáskodó van itt Jézus Isten. :'DD


"Egy órát smárolt egy csajjal, akiről kiderült hogy fiú. Utána meg hányt."


Komolyan?

Én maximum meglepődnék és jót nevetnék a dolgon.

Ha szép volt nem mindegy hogy fiú volt e vagy lány?



Másik topikban meg azt olvastam, hogy az ürge visszautasította Japánban a prostikat meg egy fiút, mert le akarta őt szopni.


Engem nem izgatna ha egy fiú le akarna szopni, főleg ha jól néz ki. Szóval egy szőrös szakmunkásnak nyilván nem hagynám. De egy csajosan kinéző divatmajomnak már igen.



Én ha Thaiföldre megyek az kb így fog kinézni 10 prosti/nap.


Ne feledjük hogy keletem merőben másak a szabályok és a dolgok mint nyugaton. A nyugatiak imádják az erkölcsőszt adni meg mások szokásait elítélni.

2015. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan koszos repla hely mint a 80 as években volt a 8 ker, csak van tengerpart..de kosz van es büdösek a thai lanyok, mivel ott dekkolnak a lòvét hajkurászva egész éjjel a fulledt melegben es a porban, luxus prosti az más! De ugye az ár is magasabb jòval , azert meg nem érdemes kimenni ! Álltalában azok mennek thaiföldre kimondottan örömlányokhoz, akik önbizalomhiányosak, nehezen ismerkednek amit otthon nem élnek át esetleg félénkek gátlásosabbak , soha nem volt még szép nőjük, ott meg sétálgat vele egy tip-top nő is akár..ritkább aki azert megy ki mert nyaralni akar és ha már ott van akkor a kiprobálja a buli kedvéért.
2018. jún. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
100szor inkább kimegyek Thaiföldre mint az M3 ason elvigyek valami szutyok cig@ny qrvat undorító, ja és a Magyar qvák azok átbacnak mint a cart általában, ott legalább Thaiföldön azt kapod amiért fizetsz, és nem kell cserélgetned sem a nőket, mert felszedsz egy olyan nőt aki a te kitartottad lesz, fizetsz neki szállást kaját meg néha egy egy göncöt és veled van végig a nyaralásod alatt és akkor szexelsz amikor csak akarsz, és úgy szexelsz vele mint a barátnőddel mert el is várják úgy bánj vele mintha az lenne, kézenfogva sétálgatás romantika, csók simogatás.. Na ezt keresheted az m3ason a roma qrvaknal akik a pénzedert jó át is vágnak.. Ne hasonlítsuk össze a kettőt, rengetegszer voltam Thaiföldön, ég és föld aki azt írta inkább az M3 rá kell kimenni jó nagy baromságot írt.. Megéri kimenni legalább 1x, ott olyan nőd is lehet amilyen Európában soha a Büdös életbe(jó persze vannak olyan ritka esetek mint a fehér holló) természetesen egy átlagos ferfire értem, isten ments nem szeretnék senkit megbántani.. Tehát nem kell senkit elitélni aki oda ki akar menni szex céljából mindenkinek a magánügye, természetesen azért ott is figyelni kell kit visz el az ember, de ha betaetjuk a szabályokat és körültekintőek vagyunk paradicsomba erezhetjük magunkat.. Legalább 1x az életben érdemes átélni, természetesen ez olyanoknak szól akik nehezebben ismerkednék, külsejük miatt vagy ha picit gátlásosabbak, nehezen megy egy nő felé megtenni a lépést.. Vagy ha csak szimplán egy baromi nagyot akarnak bulizni. Bátran ajánlom mert egy nagyon szép élmény.
2019. máj. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
Aids , Tripper, Kankó, Hepatitis nyugi itt Magyarországon is éppen úgy elkaphatod mint Thaiföldön, ez a Magyarország még rosszabb mint Thaiföld, előbb kirabolnak itt vagy átbacnak mint ott, tehát ha a 2 országot nézzük Magyarország egy koszos budös csöves ország Thaiföld nem csak hogy ezerszer szebb de az emberek is kB ugyanennyivel kevesebbnek a nőkről ne is beszéljünk (nem a ladyboyokról)nem 1 kategória a 2 ország, tehát lehet fikázni de előtte körbe kell nézni mindenkinek a saját háza táján:-)
2019. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!