Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Haifában volt valaki? Milyen...

Haifában volt valaki? Milyen hely?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltam, csak kicsit régen. Jó nagy ipari-kereskedelmi kikötőre emlékszem, kb 250 000 lakosra, bár nem találkoztam minddel. Izrael harmadik legnagyobb városa Jeruzsálem és Tel-Aviv után. Igazi ipari város, itt van az ország egyik finomítója is. Tele van mindenféle multi céggel, irodaházzal, bevásárlóközponttal, annyira, mintha az izraeli GDP felét adná, aztán ki tudja, lehet, hogy tényleg. Strandon ott nem jártam, de állítólag van neki vagy 5 km, a tenger szép kék.
2014. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Voltam,többször is, nekem nagyon tetszett,Olyan mint egy nyüzsis park csak kikötő, Tele van kis bódékkal ahol lehet ajándékokat vásárolni fillérekért:).. Én egy éve voltam azóta nem tudom hogy, mennyit változott. :)
2014. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!