Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Nászútra Tajvant megcélozni...

Nászútra Tajvant megcélozni szerintetek mennyire ajánlott?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az országot, és szeretnék legalább egyszer az életben eljutni oda, de nem szeretném, ha bármi váratlanul érne minket. Hasznos tippeket szeretnék, előre is köszönöm! :)

2015. dec. 17. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

érdemes átolvasni

[link]


jó a közbiztonság, modern ország, barátságos emberek...

2015. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont annyira, mint bármely országot ahova a friss házaspár vágyik.
2015. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tajvant nem tudom elképzelni, mint nászút célpontot... De hát nem vagyunk egyformák. A társad mit szól hozzá?
2015. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kellemetlen meglepetés nagy valószínűséggel nem érhet benneteket (nagy a tisztaság és a közbiztonság, tapasztalatból tudom). Az, hogy milyen programokat lehet ott csinálni, az már annál izgalmasabb: Vagy várost/városokat néztek, de ezzel az a baj, hogy Tajvanon a helyhiány és a nagy népesség miatt a régi épületeknek, építményeknek nincs nagy keletjük, ugyanis elbontják őket, ezért a városokban nem érdemes nagy programot tervezni. Így látványosságnak Tajpejben, a fővárosban a 101 WTC-t, a teaföldeket, esetleg egy-két régi templomot tudnék ajánlani. Ha viszont szóba jöhet a természetjárás, akkor pompás hegységeket találhattok a keleti parton, de nemzeti parkot is fel lehet lelni.


Ha még aktuális a kérdés, akkor remélem, hogy segítettem.

2016. jan. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!