Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldön hová érdemes...

Thaiföldön hová érdemes menni, ahol a tengerpart is szép és lehet csajozni (kur. Ni) is?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy Pattaya a szexturizmus központja, viszont ott a tenger csúnya, piszkos. Engem viszont mindkét dolog érdekelne.

2016. febr. 21. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Pattayán tényleg koszos a tenger. Ha meg kúrni akarsz akkor bárhová mehetsz mert rengeteg qrva van. Csak jól nézd meg őket mert a legtöbb férfi. Ja, és ha végig kúrtad a nyaralást amit sokkal érdekesebben is el lehetne tölteni (mert ha kúrni akarsz akkor ahhoz felesleges olyan messzire menni) akkor hazautazás után okvetlenül vizsgáltasd ki magad, mert nem az egészség a legfontosabb kint.
2016. febr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Thaiföldön bárhol kú*hatsz. Phuketnek szép a partja, viszont a csajok drágábbak. Bangkok is elég drága csaj ügyben, viszont nincs tengerpartja. Chiang Mai sem rossz, viszont tengerpart ott sincs. Pattaya szerintem mindent visz. Mikor még jártam, a tenger nem nagyon érdekelt, a csajokkal foglalkoztam. Tengert akarok, elmegyek Spanyolországba.


Ha ku*válkodás a cél, ott van még Fülöp-szigetek, bár kicsit veszélyesebb mint Thaiföld, de a lányok szépek és olcsóak, és a többség rendesen beszél angolul is, nem úgy mint a thaiok.

2016. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg vicces: innen Kanadából nézve a beszamolok / rosszlanyok-kal felszerelt Budapest tűnik kiváló célpontnak, Budapestről meg Thaiföldre akar menni a delikvens BN-t keresni, csak tudnám minek.
2016. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A változatosság miatt. :-)
2016. febr. 22. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Jomtien Beach éppenséggel elviselhető, bár tény, hogy Pattaya tengerpartja nem a legszebb. De van sziget is ott, oda át lehet ugrani.


Fizetős lányokról: Pattaya paradicsom ilyen szempontból, kérdés, hogy mennyire izgató kiszolgáltatott, lepattant vidéki lányokkal szórakozni - ha ez az igény, akkor kétségkivül Pattaya alkalmas erre. Ha viszont szintén ez a cél, de mondjuk nem fizetős/ esetleg igényes, értelmes lányok jobbak (nyilván nem olyan egyszerű a siker, mint Pattayan), akkor akár Bangkok, vagy bárhol máshol, és elkerülhető a low class european címke is, amit elég sok thai mond eléggé jogosan a Pattayan időt töltőkről. :D


Üdv.

2016. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csajozás akkor Koh Samui, Pattaya nagyon zsúfolt, és rafkósabbak a nők szeretnek variálni, hiába viszed long Timera a csajt abból csak 1 qrás lesz felviszed a szállásodra megcsinálod és úgy bealszik melletted mint a huzat majd délelött folyamán hazamegy, vagyis előszőr a piacra a tőled kapott pénzből vesz a családjának élelmet gyümölcsöt üdítőt.. Mert ezért csinálja ezt a munkát hogy a családját eltartsa.. Koh Samui kicsit vidéki jellegű, ott is zajlik az Éjszakai élet de nem olyan zsúfolt, a lányok is korrektebbek, ott a long timeben annyiszor qrod meg ahányszor megkivánod.. Ezeket a ladyobyos sztorikat meg nem kell elhinni, aki nem szúrja ki ki a fiú és ki a lány az meg is érdemli kb ránézek és már tudom nő e vagy pasi és lehet akármilyen szép..de ha nem bízol magadba sem mondhatod a csajnak mutassa meg hogy nem e Ladyboy mert te félsz mert sok van belőle, és mivel egy bikiniben van nem tart semeddig egy pillanatra villantani a vénuszdombot:-))
2019. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok a ladyboy , a lànyok büdösek (a legtöbb) és mivel kényszerből csináljàk nem igazán élvezik (a legtöbb) persze vannak kivételek de nem az a jellemző hogy hatalmas orgazmus közepette vonaglanak az ágyon . Magyarorszàgon is könnyen d..ható lànyok vannak és legalàbb élvezik is és igényesebbek.
2022. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!