Kezdőoldal » Utazás » Európa » Merre érdemes menni nyaralni?

Merre érdemes menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Soha életemben nem voltam még külföldön nyaralni (leszámítva két buszos túrát, egyet Velencébe és egyet Londonba).

Idén nyáron szeretnék valami undorítóan tipikus pálmafás-(fehér) homokos tengerpartra menni, de nem lenne hátrány, ha aktív pihenésre is nyújtana lehetőséget :) Az igazi egy Európa-hátizsákos túra lenne, de nem hiszem, hogy egyetemistaként meg tudnám engedni magamnak :/ Augusztus végén, szemeszterkezdés előtt szeretnék elmenni, ez gondolom számít. Nézegettem már utazási irodák ajánlatait és fórumokat, de az első kèzből származó tanácsok többet érnek :)

Előre is köszönöm!

21/L



2016. jan. 3. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyetem első-második hete tökéletes időszak az elutazáshoz. A lényeg az, hogy iratkozz be, intézd el a szükséges papírmunkát és lépj le egy hétre.

Mi mindig így csináljuk szeptemberben és februárban is.


Sokkal olcsóbbak a repülőjegyek, és a szállások is.

Elsőként nézz körül pl a wizzair honlapján, hova vannak jegyek. Még ne vegyél semmit, ráérsz majd május- júniusban.


Ui. Azért az a fehér homok nem igazán van a környéken, próbáld beérni a hagyományossal.

2016. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fehér homok kicsit odébb van és más árkategória.

Ha utazási irodákat nézel akkor jó mélyen a zsebedbe nyúlhatsz 3-4-szeres áron negyed annyi élményt kaphatsz.

2016. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért már Olaszországban is vannak vannak fehér homokos tengerpartok, és mivel délen vannak egy picivel olcsóbbak is mint a nagy felkapott nyaralóhelyek.

Csak példának:

Tropea: [link]

Tremiti-szigetek: [link]

Szicíliaban San Vito lo Capo: [link]

ha engedsz a homok fehér árnyalatából (és megfelel a sárgás is)tovább szélesedik a paletta (attól még a pálmafák megmaradnak, különösen a Riviera della Palme esetében:

[link]

2016. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! A fehér homokot azért raktam zárójelbe, mert az csak egy álom, de nem ragaszkodom hozzá :) Meg fogom nézni a linkeket, köszönöm még egyszer <3
2016. jan. 4. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Dias Zeus travel (sokszor voltam már velük, nagyon korrektek) útjait Görögországba. A repülős utak sem drágák, de a buszos utakat gombokért adják gyakorlatilag. Görögország gyönyörű, a görög emberek pedig nagyon jófejek és rendesek. Biztosan jól éreznéd magadat.
2016. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!