Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jesolo környéki tengerparti...

Jesolo környéki tengerparti városok, ahova érdemes nyaralni menni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, mi 2 éve voltunk, ha a szűk környékére gondolsz, akkor Bibione és Lignano játszik.

Mi akkor megfogadtuk, hogy soha többé nem megyünk oda vissza. Kellemes volt a víz, homokos a part, de ekkora embertömeget én még az életben nem láttam. Teljesen élvezhetetlen volt minden.

A parton ezer számra vannak a napágyak, nem túlzás, egy ilyen település partszakaszán több tízezer napozóágy van, de nagyon drágák. Kis részét kifizetik, de sokan lepakolnak a homokba, mint mindenhol.

Viszont itt olyan nagy helyet foglalnak el az ágyak, hogy kevesebb szabad tér marad. Görögben ilyet nem láttam, ott volt hely bőven az ágyakon kívül is.

Szóval nem tudsz a parton normálisan pihenni, strandolni, semmit, mert neked mennek, rád lépnek, átgyalogolnak a törölköződön, stb.

Max. ha kocsival mentek, és el tudtok gurulni oda, ahol már nincsenek apartmanok meg szállodák.

Sziszta időben, meg estefelé a sétálóutcákon olyan tömeg, amelyiet eddig csak filmekben láttam. Az a szardínia fíling, amikor sodor magával az ár, amikor nem tud egy család elindulni, mert tuti elhagyják egymást.

most ránéztem google-ban a műholdképre, ha rákeresel, és megfelelően ránagyítasz, egész jól látható, hogy milyen hossszan és milyen szélességben vannak a napágyak.

Mi egyáltalán nem vágyunk vissza, pedig a víz nagyon jó lenne. (gondolom épp ezért vannak ennyien)

2015. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh, köszi. Mondjuk mi kocsival megyünk majd, szóval lehet, keresni fogunk kevésbé felkapott starndokat. Görögben is voltunk már, ott tényleg nem volt nagy tömeg (Mondjuk elég nagy ország, nem tudom, ti hol voltatok, mi egyszer Loutrakiban, egszer meg Pefkiben.).
2015. júl. 31. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Jesolo tényleg nagyon zsúfolt, én sem mennék oda.

Mi Cavallino-ban voltunk, ami Jesolo-tól még kb. 10 perc a félszigeten Velence felé. Na ott már élvezhető a strandolás!

Persze, ott is vannak emberek bőven, de kényelmesen el lehet férni mindenhol, lehet nyugodtan fürödni, homokvárat építeni stb. :)

1x mentünk be Jesolo-ba, de utána már nem is vágytunk vissza, tényleg borzalmasan sokan vannak!

Nem is értem, miért jó az valakinek, ha csak heringek módjára lehet elférni mindenhol????

2015. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!