Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tengerpartra utazunk, mit...

Tengerpartra utazunk, mit érdemes vinni oda illetve a buszútra?

Figyelt kérdés
Először utazunk busszal ilyen messzire. Nem nagyon jutnak eszembe dolgok amikkel elfoglalhatnánk magunkat a buszúton, mit tanácsoltok?

2015. júl. 11. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

párna mindenképpen, meg takaró (néha túlhűtik a buszt)


kétszer voltam Görögországban busszal, először 15, másodszorra 24 órát utaztunk. Először nem vittem párnát, hát komolyan mondom kínszenvedés volt az utazás..Másodszorra már vittem és egészen tűrhető volt.


Vigyetek még kaját, italt, valamit, amivel eltudjátok magatokat foglalni :újság/ könyv, zene , kártya...


Szerintem ennyi.

2015. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig rejtvényeket vittem, az valamennyire lekötött. Most már a okostelefonok, tabletek világában azokkal is el tudod foglalni magad, csak az aksiju nem birja legfeljebb. :) Esetleg kártya, könyv, ilyesmi. Éjjel úgyis aludni fogsz (meglepő, de lehet ám a buszon, sötétben, mikor minden elcsendesedik), igy vékonyabb plédet, vagy melegebb ruhát vigyetek, az kell. Szoktak filmet vetiteni a buszosok, vagy Te is nézheted valami mini lejátszón a magadét.

Jó kis kaland lesz! :)

Hová mentek?

2015. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindkettotoknek, nagyon hasznosak voltak. Toloba megyunk (athentol delre a tengerparton) :)
2015. júl. 11. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már Tolo-ban párszor, jó kis hely :)
2015. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, valóban Tolo szuper kis hely! És rengeteg a látnivaló a környékén, nem fogtok unatkozni! Nekünk még majd vissza kell menni egyszer, mert elég sok mindent kimaradt, egy hétbe sajna nem fér bele minden!

Jó utat, jó nyaralást, nemsokára mi is indulunk Görögországba! :)

2015. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ital, párna, könyv ez a Szentháromság. Ha nincs ital akkor vehetsz a benzinkúton 3-5 euróért ásványvízet. Ha nincs párna kényelmetlen lesz. Ha nincs könyv vagy más amivel lefoglalod magad akkor szétunod az agyad. A táj sokszor unalmas, este meg semmit sem látni.
2015. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :) és nektek is jó nyaralást akkor! ;)
2015. júl. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!