Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Isztambuli nyaralásra miket...

Isztambuli nyaralásra miket érdemes pakolni?

Figyelt kérdés
Főleg nőként milyen ruhákat?

2016. márc. 25. 19:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

A bazár meg az egyik belvárosi nevezetességtől a másikig bóklászás nem igazán hoz lázba. Persze kell majd egy olyan is, ha lecsillapodnak a kedélyek...

De nem kezdek magyarázkodni, mert arra kértem tanácsot mit vigyek, nem azt kérdeztem menjek-e vagy sem.

2016. márc. 26. 02:32
 12/26 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező!

Majd ott legyen ilyen nagy az arcod...

...és nyugodtan menjél csak kihívó (átlátszó, mélyen kivágott) ruhákban.

2016. márc. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

A ruha egy totál szimpla, mellszivacsos, nyakban megkötős, melltől bővülő, hosszú pamut ruha, nálunk ez már-már visszafogott is a nyári pícsanadrág kavalkádhoz képest, ott meg majd stólaszerűen magamra kötök valamit. A felsőnek meg a hosszúujjú felső rétege áttetsző, alul egy csónaknyakú (nálam ez a minimum, gyűlölöm, ha bármi a nyakamhoz ér, úgy érzem megfulladok) top. De majd még beszerzek melléjük ezt-azt.

Amúgy meg úgy van, sértődj meg, amiért finoman utaltam arra, hogy te, meg még páran SZÉTOFFOLTÁTOK a kérdést.

2016. márc. 26. 09:51
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Amit itthon is hordanál. Dekoltált is lehet, ez egyèni ízlés dolga. Semmj bajod nem lesz normál nyári ruhákban. De egy kendő legyrn mindig nálad, hogy ha zavar a bámulás eltakard magad.
2016. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Aki rám fanyalodna, az úgy ki lehet éhezve, hogy egy birkát is megkívánna :D Bámulni meg nem illik... De azért beszerzek pár bő, hosszú ruhát, meg kendőket, biztos ami biztos.
2016. márc. 26. 17:40
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi, betartják az értékrendet.

Első a teve, azután a birka, te csak a sor végén leszel...

2016. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy mivel nagyvárosról van szó, ahhoz nekrofilnek is kellene lenniük, bár a hentes lehet lekeverne nekik egyet. Amúgy meg... ez oltári nagy mázli. Lehet be kéne szereznem egy barit háziállatnak.

Irónia off.

2016. márc. 28. 00:04
 18/26 anonim ***** válasza:
33%

Ma is robbantottak Törökországban, de a legfőbb gondod a ruhád.

Menjél csak.

Divat a tépett fazon...

2016. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a robbantások. Van ott valaki, akiért a világ végére is elmegyek. Zsákban vagy bármiben. Egy szál váltás alsóneművel, meg egy üveg vízzel.
2016. ápr. 1. 20:28
 20/26 anonim ***** válasza:
53%

Az más!

:)

2016. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!