Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A Taiwani lányok milyenek?

A Taiwani lányok milyenek?

Figyelt kérdés
Volt már valaki taiwanon? Angolul beszélnek vagy kínaiul?
2017. márc. 10. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Vagyis a kínai lányok?

Nem szépek. A felnőttek mind kis vékony mintha 16 évesek lennének. A tizenévesek meg mintha 8 évesek csak 15 évesnek akarnak látszani. Bár egyre több elhízott kínait lehet látni, köszönhetően a sok mekinek ami egyre elterjedtebb már Kínában is. Fő nyelv a kínai, de vannak akik tudnak angolul. De nem szabad csodálkozni, ha sokan nem fognak angolul kommunikálni. Nagyjából úgy van Kínában is az angol mint otthon. Tanulják, van aki tud van a aki nem tud angolul. De lehet így is boldogulni elég szépen. Igen, voltam már Kínában, jövőre is megyek.

2017. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Megkaptam a privat üzenetedet. Ide írok inkább. Fogalmam sincs, hogy buknak-e a taiwani lányok az európai pasikra, mert én nem foglalkoztam ezzel. Nem csajozni mentem ki. De figyelve a helyi szokásokat, életfelfogásukat, én azt mondom, hogy a qrvak buknak mindenkire akikben a pénzt látják. A tapasztalt nőcskék szemében egy európai nem más, mint egy pénzes zsák amit ki lehet zsákmányolni. A normálisak nem buknak, mert a család, életfelfogásuk fontosabb, más. Ha van jó vastag pénztárcád, akkor találsz profi csajokat (mellé pár betegséget is)
2017. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapjában véve azt kell tiszteletben tartanod, hogy te kívülállóként vagy ott, akinek el kell magát fogadtatni a nővel, illetve annak családjával (ott kétféle lányt találsz...qrvát, vagy pedig komoly családra vágyót, akinél viszont a szülők nagy döntéshozók).

Véletlenül sem szabad őket szemtől szemben kínainak nevezni, mert ott helyben megütnek! A Taiwan-ra települt népek keveredtek. Olyanok, mint az amerikaiak. Elméletben lehetne rajta rágódni, hogy igazából van ott spanyol, francia, portugál, angol, indián keveredés, de attól még amerikai és kész! Ugyanígy van Taiwan-nal is. A taiwani az taiwani, és nem kínai!

A nyelvet szintén beszélni kell, angolul azok sem valószínű, hogy válaszolnának, akik egyébként beszélik. Ráadásul a mandarinból is a taiwani nyelvjárásra van szükség. Ha frissen azt tanulja meg az ember, akkor egyszerűbb, mint az alap mandarint tanulni. Viszont ha eleinte nem tájékozódsz, és sima mandarint tanulsz, amiből átvezetve akarod majd megtanulni a taiwani nyelvjárást, akkor az iszonyatosan nehéz lesz!


Ha szeretnél egy-két dolgot még tudni innen, akkor írj nyugodtan!


F/Taipei-i lakos/taiwani feleséggel/jó pár éve itt élek

2017. márc. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! A Thaiwani lányokkal kapcsolatban kérdeznék,hogy Te kint kaksz,magyar vagy? A Thaiwanu lányok hogy állnak a magyar ferfiakhoz?
2017. márc. 24. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!