Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jesolo/olasz/ vagy paralia/gör...

Szisztöp kérdése:

Jesolo/olasz/ vagy paralia/görögország/ hangulatosabb tengerparti hely? Jesolo előnye ugye hogy közelebb van.

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
én Görögországot ajànlanàm, sokkal szebb mint jesolo.a viz is tisztàbb, teljesen más.
2014. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
jesolo, lignano, bibione jobb hangulatú mint görögország bárhol, görögben tisztább a víz
2014. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Mi két éve voltunk Jesoloban, olyan mocskos volt a víz, h nem volt gusztusom belemenni. Egyáltalán nem hangulatos szerintem. Soha többet nem megyek oda.
2014. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
0%
Mind a két helyen voltam. Jesolo nyüzsgő, pörgős, fiatalos, de az előző jól írja, rettentő mocskos volt a tenger, alig mentem bele én is! Paralia gyönyörű, kristáktiszta a tenger, itt is fiatalos esti élet van. Paraliara szavazok :-)
2014. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Paralia!!!!!!!!
2014. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
azért nem keverném össze a "mocskos" meg a homokos, felkavart vizet
2014. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Koszi csak hát Paralia sajnos kétszer olyan messze van.:(kocsival gyerekekkel az nagyon sok lenne.Én imádom mert voltam ott de észak olasz o.környékeén még nem és gondoltam ha az hasonloan jo hely akkor megprobaljuk nyaron mertcsak 6-7 ora kocsival.
2014. júl. 13. 13:30
 8/22 anonim ***** válasza:
A nagy tengerpart tudósoknak üzenem... Az észak-adriai strandok sokkal lassabban mélyülnek mint Paralia környékén. Sok tíz métert begyalogolhatsz úgy, hogy még mindig derékig ér a víz. Az ilyen partszakaszon felkavarodik a homok, amit az apály meg a dagály is tovább kavar.Tehát nem mocsok van a vízben hanem homok. Tiszta szélcsendes időben, ugyanúgy le lehet látni ott is a többméteres mélységbe, mint Paralian.
2014. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Koszi!:)
2014. júl. 13. 18:30
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az olasz strandokon minden reggel nagy munkagépekkel átszitálják és lesimítják a homokot.

Minden nem odavaló dolgot kiszűrnek.


Tehát nem "mocskos", hanem nagyon is tiszta!!!

2014. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!