Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Ázsia

A kérdés
Mr. S nevű felhasználó kérdése:

ékezetes betűk repjegyen. Lehet ebből baj?

Repjegy vásárlásnál az e-mailben kiküldött eticket-en a barátnőm nevét megváltoztatta a rendszer Sörös helyett Soeroes lett belőle. Azóta már tudom, hogy az ékezetek miatt történt a változás csak arra nem kaptam még egyértelmű választ sehol, hogy lehet-e ebből bármiféle gond az utazás során. Emirates a légitársaság. köszi a válaszokat

Keress kérdéseket hasonló témákban: ékezet, repülőjegy, utazás

febr. 17. 18:03  Privát üzenet  

A válaszok
szerintem nem lesz belole baj, a mi csaladnevunkben is van ö, amit szinten oe-re modosit a rendszer, es nem volt meg gaz. de a biztonsag kedveert kerlek hivd fel a legitarsasagot, mert nem vennem a szivemre, ha az en valaszomra alapozva vagnal neki az utnak, es kozben kiderulne a baki es bajotok lenne belole. :D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 17. 18:19 Privát üzenet
Nem gond, az oe az ö megfelelője, ezért változtatta meg így a rendszer.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 17. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat megnyugodtam

# 3/3Időpont febr. 18. 08:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Wizz air-re felengednek úgy, hogy a repjegyen nem szerepel a második keresztnevem?
Ryanairnél lehet ékezetes betűt használni az utas nevében?
A repjegyen szereplő zárójelben levő "éjszakai szállással" megjegyzést hogyan kell értelmezni? Az adott reptéren biztosítanak az utasnak egy átmeneti éjszakai szállást ( a hosszú...
A repjegyen felül még mennyibe fog ez nekem kerülni?
Aki Floridából akar Magyarországra utazni, miket kell elintéznie, illetve miket kell fizetnie (a repjegyen kívül), miből mennyit hozhat magával. Vagyis mit kell tudnia utazás...
Wizz-airnél mit kell még fizetni a repjegyen kivül ha nincs csak kézipoggyászom?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Ázsia rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!