Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » ékezetes betűk repjegyen....

Mr. S kérdése:

ékezetes betűk repjegyen. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Repjegy vásárlásnál az e-mailben kiküldött eticket-en a barátnőm nevét megváltoztatta a rendszer Sörös helyett Soeroes lett belőle. Azóta már tudom, hogy az ékezetek miatt történt a változás csak arra nem kaptam még egyértelmű választ sehol, hogy lehet-e ebből bármiféle gond az utazás során. Emirates a légitársaság. köszi a válaszokat

2018. febr. 17. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz belole baj, a mi csaladnevunkben is van ö, amit szinten oe-re modosit a rendszer, es nem volt meg gaz. de a biztonsag kedveert kerlek hivd fel a legitarsasagot, mert nem vennem a szivemre, ha az en valaszomra alapozva vagnal neki az utnak, es kozben kiderulne a baki es bajotok lenne belole. :D
2018. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gond, az oe az ö megfelelője, ezért változtatta meg így a rendszer.
2018. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat megnyugodtam
2018. febr. 18. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!