Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ideiglenes személyivel át...

Ideiglenes személyivel át fogják engedni a Francia-angol határnál?

Figyelt kérdés
Apum elvesztette a személyiét csináltatott egy ideigleneset kapott is egy fehér színű kártyát amin rajta van a fotója meg információk de ez csak ideiglenes. Átfogják engedni ezzel az ideiglenes kártyával??Busszal jön tehát tuti lesz ellenőrzés... Előre is köszi a választ.

2014. dec. 13. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az ideiglenes személyi igazolvány is megfelelő minden EU tagországban
2014. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.


Én egyszer külföldön hagytam el a papírjaimat, és nekem is ideiglenest állítottak ki a magyar nagykövetségen.

2014. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Angliába elvileg elfogadják, viszont jó tudni, hogy nem minden EU-s országban fogadják el, pl Hollandiában sem, tehát ha esetleg érinti a busz, akkor probléma lehet, ha kifog egy ellenőrzést.


"Hollandia területére a magyar állampolgárok kizárólag érvényes útlevél vagy kártya típusú személyi igazolvány birtokában utazhatnak be. A holland hatóságok a régi típusú személyi igazolványt és az ideiglenes, kártya formátumú személyi igazolványt nem fogadják el, függetlenül attól, hogy a beutazás turista vagy munkavállalási céllal történik."


[link]

2014. dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!