Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Közép vagy Dél-Amerikába...

Közép vagy Dél-Amerikába megéri elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés

Majd valamikor a közeljövőben, valszeg nyáron még nem mehetek. De ha lejebb cseng a járvány. Elszeretnék menni barárnőmmel és pár barátunkal menni nyaralni. Nekünk közép és dél amerika országai tetszenek a legjobban. Mert a legszínvonalasabb, legegzotikusabb helyek szerintem egy nyaralásra. Pl Szerintem Costa Rica, Bolívia, Mexico, Paraguay, Argentina, Chile, Columbia, Ecuador, Dominika nagyon jó nyaraló helyek.


Meg ha gazdag vagy lakni is jó lehet ott. Mondjuk Costa Rica, Argentina, Kolumba elég fejlett országok. Bolívia, Mexico kb olyan mint mi.


Viszont pl Brazília szerintem nem túl érdekes és szegény hely is lehet!



2020. júl. 13. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Olyan nincs hogy Columbia vagy Kolumbia vagy Colombia. Amugy ide most mentem voona ha nem lenne eza hiszteria. Bolivia Argentina Chile Mexico voltam. Es igen megeri nem is kicsit. Perut ki ne felejtsd mert fantasztikus hely. Viszont ha nem tudsz spanyolul a repterrol sem fogsz tudni kijonni.
2020. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Brazília nagyobb, mint Európa, szerinted tényleg semmi érdekes nincs az egész országban? Nem semmi a tájékozottságod :D

Az egész kontinens baromi érdekes, de ennyi ésszel ne számíts arra, hogy vissza is jössz abból a nyaralásból. A te fajtádnak az all inclusive rezortok valók, ahonnan ki se teszed a lábad.

2020. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jártam a felsoroltak közül mindegyikbe kivéve Ecuadorba.


Szerintem messze Brazil a legérdekesebb.

Nem hiába éltem ott, Fortalezától nem messze 4 évet.


Az, hogy szegény az relatív, mindenhol még Magyarországon is vannak gettók, ugyanúgy itt is.

Ha gazdag vagy egyiket sem ajánlom, már ha luxusnyaralás lenne, Kajmán szigetek jönne be nektek (ott is jártam.)


Mexikó ugyanúgy csodálatos, az lenne a második javaslatom.

Aki imádja a szivarokat a kávét és a rumot annak pedig Közép Amerikában Nicaragua-t ,Hondurast ,és a Dominikai köztársaságot tudnám ajánlani.


Olyan, hogy biztonságos kicsit röhejes ezekben az országokban, ezt helyiek is bátran állítják.

Engemet nem ért soha semmi, se rablás ,se semmi, mert elővigyázatos vagyok, kocsival járok és megvannak a méreteim is. (191 cm 125 kilóval. ) :D

2020. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Viszont pl Brazília szerintem nem túl érdekes és szegény hely is lehet!

Szegény hely is lehet, de olyan gazdag is, amiről még a rózsadombiak sem álmodnak!

Attól függ, hol vagy Brazíliában :)

2020. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha egy amerikai lát videót Békés megye nyomorfalvairól, vagy a Budapest Király utcai gettóról, és azt mondja, hogy egész Pest és Magyarország egy nyomortelep akkor igaza van vagy sem???
2020. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Ezek amiket elmondtál Afrikára is igazak


Argentína viszont kíváncsi lennék hol fejlett :D

Bolívia olyan mint Európa?Ne szórakozz,amikor voltam 2 éve akkor volt kb egy lepusztult román falu szintjén...egy átlag magyar kb 1 hónapot tudna élni egy átlag latin-amerikai szintjén.

Mondom úgy,hogy Buenos Airesben éltem munka miatt,egy átlag argentín is sokkal gyengébb színvonalon él mint egy átlag magyar a folyamatos infláció miatt.


Attól függetlenül érdekes helyek és minden országba érdemes elmenni Európán kívül is mivel élmény.


Egyébként ezekben az országokban az a jellemző,hogy van kb 10 százalék oligarca akik brutál gazdagok és kb 90 százalék akik kb Hős utca szinten élnek.Kivéve Costa Rica és Kolumbia.


Viszont nagyon durva mennyire naív vagy,de mindegy kívánom,hogy juss ki és láss kicsit világot és ne egy mesében élj mint most.


Egyébként mindenhol vannak veszélyes és nem annyira veszélyes helyek.


Svájcban is vannak cigánygettók és Afganisztánban is vannak klassz helyek pl Mazar e Sharif környéke.

2020. júl. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Ez trollkérdés vagy tényleg ennyire tájékozatlan a kérdező?


Amúgy voltam majdnem mindegyik helyen de basszus Bolívia mint V4 szint,Argentína meg fejlett ország mikor ahhoz képest még Magyarország is jó hely,azért ehhez nagyon durván tájékozatlannak kell lenni :D

2020. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké nézzétek meg akkor dél-Argentínát sokkal fejletebb rész mint MO!
2020. júl. 21. 03:46
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Ott éltem

Argentína nagyrésze sokkal szegényebb és a legtöbb magyar simán nem bírná az ottani életet


Mondjuk nyílván nem mindegy MO alatt mit értesz mert minden országban több rész is van

Argentína déli része konkrétan Patagónia aminek a 99 százaléka lakatlan és van pár falu


De mindegy 30 éves nemzetközi mérnökként nem fogok 18 éves gyerekkel vitatkozni akinek fingja sincs a világról

2020. júl. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Dél-Argentínan mi a fejlett?

Nincsenek is városok

Egyébként Patagónia tényleg szép az állatvilága miatt de az kb olyan minthogy a xy nemzeti park milyen fejlett huuu tuti Magyarország is nagyon fejlett


De most egyaltalán melyik városra gondolsz

2020. júl. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!