Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik biztonságosabb? Venezue...

Melyik biztonságosabb? Venezuela vagy Kolumbia?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Venezuela
Kolumbia
44 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Melyik biztonságosabb?

Az oroszlán vagy a tigris?

2021. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Kolumbia.

Venezuela konkrétan egy polgárháború szélén tántorgó, félanarchikus ország.

Kolumbia sem a legjobb de Venezuelánál kB csak jobb lehet.

2021. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Most voltam Kolumbiaban biztonsagosabb mint Magyarorszag. Venezuela sajnos a polgarhaboru szelen.
2021. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem Kolumbiára tapicskolt, annak konkrétan fogalma sincs a térségről.
2021. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Akiben felmerül, hogy a két ország biztonsági helyzete összehasonlítható, az kicsit túl sok Narcost nézhetett. Kolumbia utoljára 30 évvel ezelőtt volt igazán gázos hely, azóta fordult velük egy nagyot a világ. Venezuela viszont tényleg a világ legveszélyesebb országai közé tartozik.


Kolumbia gyönyörű ország sok különleges látnivalóval, mindezt tök olcsón, nagyon érdemes meglátogatni. Egyedül a főtt ételek szörnyűek, de a világbajnok gyümölcsök és dzsúzok kárpótolnak.

2021. ápr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Venezuela régen stabilabb volt, mondjuk 15-20 éve arra szavaztam volna, de ez mára eléggé megváltozott, az ország a csőd szélén, Caracas is életveszélyes már.

Kolumbia rengeteget fejlődött, a helyzet sokat javult, persze azért nem Szlovéniába készülsz. Kellő kerültekintéssel nem lesz gond.

2021. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Mv engem Kolumbiában félholtra vertek a semmiért. Venezuelában nem voltam, de nem is leszek.
2021. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es években Venezuela volt a bezzegország, Kolumbiát vastagon lenézték. Azóta Venezuela lett egy eszméletlenül gázos hely, talán a világ legrosszabb közbiztonságával, többezer százalékos inflációval, ahol az emberek jó része aktívan éhezik, és kb. semmi vesztenivalója nincs. Kolumbia, ha nehézkesen is, de fejlődik, a karibi part teljesen biztonságos (persze latin-amerikai értelemben), és még Caliban vagy Medellínben is csak annyit mondanak, hogy néptelen vagy nem kellően kivilágított utcákra ne menj éjjel.
2021. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!