Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ki tudna segiteni? Peru.

Ki tudna segiteni? Peru.

Figyelt kérdés
ki tudna nekem mondani olyan oldalakat ahol perui turakrol ,kirandulasrol olvashatok..regen voltak ilyenek de sajnos nem talalom...tervezek egy 3-4 hetes utazast es szeretnek megtudni, hogy mit azok amiket erdemes megnezni..de barmifele szemelyes tapasztalat erdekel:)
2010. nov. 30. 10:39
 1/7 anonim válasza:
Az egyik főnököm 2 hete jött haza Peruból. Gyalogtúrán volt aminek a végén Chilébe is átgyalogoltak. Ez a túra 3 hétig tartott azt tudom de nem tolakodtam többet kérdezni tőle. Fogyott 8 kilót mert rengeteg teát ittak és nem voltak éhesek. Állítólag majd minden nevezetességet érintettek a túra során.
2010. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fuh az nagyon erdekes lehetett..en is mennek nagyon szivesen..remelem ,hogy osszejon ezert kellene gyorsan osszeallitanom valami listat :)koszike szepen
2010. dec. 1. 10:20
 3/7 anonim válasza:

Na ma megkérdeztem, hogy Ő honnan szerezte az utazási irodának a címét. Azt mondja , hogy simán csak a neten keresett és találta, semmi ismerős. Az összegre nem kérdezek rá mert az már kínos, azt mondta 1,5 évig gyűjtött rá és Ő ugye főnök szóval nem 85e a nettója. 15-en voltak egy csoportban plusz 2 vezetőjük volt akikből az egyik egy indián volt. 2 fajta injekciót kellet felvenni az út miatt. Azt mondja nem szabad max a szeptemberrel bezárólagosan az azt megelőző 3-4 hónapban menni mert nagyon nagy esőzések vannak.

Sok szerencsét.

2010. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
www.miradoredvantures.hu vagy google, dzsungelturak peru, a repjegy 300000, a tura hozza meg 150000 egy hetre de ha beszelsz spanyolul akkor olcsobban meguszod helyben, alkudni kell!!! Czuco azaz matcsupitcsu a majak osi varosad nezd meg limatol 10 ora busszal de vigyazz mert nagyon lopnak peruban!
2011. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Novemberben megyek fél évre Dél-Amerika-ba.Ha előttem megjárod jelezz légyszi.Van egy csomó link amit olvastam,d e a google-ba ha beírod kidob egy halommal.Beszélsz spanyolul?Akkor adok linket amik jók.Ha nem akkor marad a google tényleg.Én a spanyolt olvasom, de itt lakok egy jóideje, így valamivel könnyebb.Meg ugye elsőkézből hallok ezt azt.Ha valamit tudsz oszd meg.Én Körbe szeretnék menni a nyugati parton és egy kicsit beljebb(Columbia, Ecuador, és ha lesz időm, meg pénzem Argentina egy pár városa és Panama)

De Chile, Peru, Venezuela, Bolivia, és Argentina déli része biztos.

biztos meglesz.A többi képlékeny.Ami tuti:

Novemberben indulok, és május elején jövök haza.Semmit nem foglalok előre.Majd ott...

Sok sikert, remélem kialakul valami nálad is.

2011. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Aktuális még? Ha igen szívesen segítek. 2009-ben 2 hónapot túráztam arra felé
2011. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!