Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudna segíteni nekem valaki...

Tudna segíteni nekem valaki külföldi munkavállalásban? Nem merek a közvetítőcégekhez fordulni mert nagyon sok rosszat hallottam róluk.

Figyelt kérdés
Elsősorban európai ország érdekelne. Tud valaki önzetlenül segíteni.
2011. aug. 16. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Angliában élek.(nem Londonban hanem egy kisebb városban)

Ha tudok szívesen segítek..Nos,miben segítsek??

38/N

2011. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a gyors választ. Elsősorban az érdekelne, hogy itthonról mit tudok tenni, intézni, és, hogy milyen lehetőségek vannak érettségivel.
2011. aug. 16. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

megint én vagyok.

Az első amit tudnod kell.Angliában semmit nem ér az érettségid (hacsak nem Angliában végezted el) A magyar érettségit sosem fogják kérni,és nem is érdekli őket.

Ami nagyon fontos az a jó angol nyelvtudás.

Voltaképpen ha jól tudsz angolul vagyis érted mit mondanak,kérdeznek és tudsz rá kommunikálni akkor már nagy esélyed van hogy kapj munkát.Ha van egy jó szakmád vagy van némi gyakorlatod valamiben akkor még nagyobb esélyed van. Nem árt egy kis talpraesettség sem,de ez otthon is el kell ha jól gondolom.

Otthonról nem sokat tudsz tenni. Nagyon sok állásajánlatokat olvasok nap mint nap az angol munkaközvetítő irodák kirakataiban,de ezeket otthon nem tudod megpályázni csakis kint.

Ha otthonról akarsz intézkedni akkor természetesen olyan állásokat kell nézned amit otthon is elérsz.A papírokat sem tudod otthon elintézni amire szükséged lesz hogy dolgozni tudj.

Hidd el nekem,hogy nem tűnik olyan nehéznek mint ahogy gondolod.

Jó nyelvtudással,talpraesettséggel és egy kis tőkével könnyebben találsz itt kint melót mint ha otthonról intéznéd.

2011. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a választ nagyon sokat segített. :)
2011. aug. 17. 09:24
 5/5 evcsi2 válasza:

Szia!


Én is most készülök ki Angliába szeptemberben, igaz nem Londonba, egy kis vidéki városba. Ha gondolod tudok neked segíteni. Közvetítőn keresztül mentem volna, de ezt inkább meggondoltam, szóval személyesen fogok munkát keresni. Szállásban tudnék segíteni, nekem nagynéném ott él, szóval egy kis időre odamehetnénk hozzá.

2011. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!