Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Szerintetek mit tennének?...

Szerintetek mit tennének? (érdekes)

Figyelt kérdés

HA mondjuk kiutaznák Peruba Chilébe vagy Uruguay vagy hasonló országba és azt mondanám ott valakinek hogy dolgozok nekik csak tartsanak el. 18 éves fiú vagyok sportos testalkat, barnás bőr fekete haj (nem cigány) tehát nem ilyen elveszett szemüveges kocka vagyok :D Megvan igazából minden sok haver bulik stb minden de másra vágyok , teljesen másra. Érdekel az ottani kultúra meg minden ahogy nézegettem az lenne számomra az ideális környezet . Mivel azért sok pénzem nincs , tanulni meg nem szeretek ezért jött ez az ötlet. Szerintetek?


Azok ne írjanak akik csak a szerintük vicces b*ziságaikat írják le hogy seggbek*rnak meg stb..


2012. júl. 16. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy van ott jó pár millió helyi lakos akik szintén dolgoznának hogy eltudják tartani magukat
2012. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

esetleg ha van hozzá tehetséged taníthatnál magyart az ottaniaknak


előző voltam

2012. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Eszter077 ***** válasza:
100%
Inkább angolt, angolt bárki taníthat Peruban, nem kell hozzá tanárnak lenni.
2012. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos félreértettétek. Megírta, hogy jól néz ki, de hüly* mint a s..*g. Nem szemüveges azt jelentette minden bizonnyal, hogy nem okos. A kocka meg ráéerősített erre. Eleve aki azt képzeli, hogy aki szemüveges, az kisebb eséllyel kap munkát Peruba(n, csak azt se tudja, hogy írják) az soha az életben nem lesz tanár sehol...
2012. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi! Nem akartam megbántani senkit! Igen tudom félreérthetően írtam elnézést. Csak tehát ilyen vagányabb vagy nem is tudom az ilyen "okostojás" félék is lehetnek jó fejek meg stb... csak nem olyan életrevalók vagy nem is tudom hogy írjam le
2012. júl. 18. 20:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Amugy meg még annyi hogy azt nem írtam hogy szép vagyok. A szép relatív . kinek mi. Csak azt írtam hogy sportosabb testalkat mint az átlag de nem vagyok 1 CR. Csak napi szinten edzek...
2012. júl. 18. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor a tanulni nem szeretek, és az állandó izmozás, edzés hangoztatása... lényeg, hogy lerí rólad, hogy eszed ágában nincs (és valszeg nem is sikerülne) tanárnak lenni. Ezt most anélkül, hogy bántanálak, de rohadtul melléfogtak azok szerintem, akik téged tanárnak akarnak látni kint, ráadásul 18 évesen. A kérdésedre viszont már kaptál választ, hogy erre nagyon kicsi az esélyed, de bizonyára nem lehetetlen, csak épp Chiléből hazaugrani, ha mégse jön be ... nem kockázatmentes. Ahogy érzed.
2012. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
qrva veszélyes. A kalandozásnak is megvannak az ésszerű keretei. Ilyen, messze, pénz, meló és nyelvtudás nélkül... nem akarlak megijeszteni, de valószínűbb, hogy nem lenne jó vége. Próbálj meg kint barátokat szerezni pl. közösségi oldalakon. Vagy kezdj el valami hobbit (küzdősport, zene) akikkel szervezetten világot járhatsz, közben pedig ismerkedhetsz.. jó ismerősökhöz már bátran elindulhatsz a világ végére is!
2012. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a MINIMUM, hogy jól tudj előbb spanyolul. Anélkül el se indulj. Peruban talán már a reptéren átvágnak, meglopnak, ha épp valahol el nem rabolnak (nem túlzás). A fehérbőrű, gazdag európaiakra harapnak. Annyit bőrt leszednek rólad, amennyit csak tudnak. Nem vicc.


Uruguay/Chile talán kevésbé rizikós, de mondom, spanyol tudás nélkül semmire sem mész. Ott nem beszélnek idegen nyelveken az emberek. Angolt meg-megértik, de inkább csak makognak ezen a nyelven (már akik makognak).


Meg amúgy is. Veszélyes. Én csak és kizárólag teljesen megbízható kapcsolat által vállalnék be ilyesmit.

2012. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Dél-amerikába sőt egész államokba kiutazni 250ezer-300ezer között tudsz repjegyet venni:O szoval ha nincs pénzed miéprt akarsz kimenni?:d és miből?:))
2012. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!